استیضاح آخوندی از مرز ۷۰ امضا گذشت

طراح استیضاح وزیر راه و شهرسازی از تقدیم طرح استیضاح آخوندی با بیش از ۷۰ امضا به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، رضا شیران خراسانی طراح استیضاح وزیر راه و شهرسازی و نماینده مشهد در مجلس در گفت‌وگو با بیان اینکه تعداد امضا کنندگان طرح استیضاح […]

image_pdfimage_print
استیضاح آخوندی از مرز ۷۰ امضا گذشت
طراح استیضاح وزیر راه و شهرسازی از تقدیم طرح استیضاح آخوندی با بیش از ۷۰ امضا به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، رضا شیران خراسانی طراح استیضاح وزیر راه و شهرسازی و نماینده مشهد در مجلس در گفت‌وگو با بیان اینکه تعداد امضا کنندگان طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی افزایش قابل توجه‌ای یافته است، گفت: این طرح  با بیش از ۷۰ امضا روز یکشنبه آینده (۱۴آذر) تقدیم هیئت رئیسه مجلس می شود.

وی با اشاره به متن طرح ادامه داد: در این طرح به عدم توجه وزیر راه و شهرسازی به وظایف وزارت‌خانه خود با اشاره به سانحه اخیر در سمنان اشاره شده است.

روز جمعه (۵ آذر) در منطقه هفت‌خان سمنان قطار مشهد- سمنان دچار سانحه شد که موجب درگذشت ۴۵ نفر از هموطنانمان شد.

عباس آخوندی وزیر راه پس از بروز این حادثه در گفت‌‌وگویی بدون پذیرش مسئولیت وزارت خانه متبوع خود در قبال این حادثه گفته بود که «همه کشته شده‌ها بیمه هستند و نگرانی از این بابت نیست».

رهبر معظم انقلاب روز گذشته در پیامی وقوع این حادثه را ناشی از قصور یا تقصیر و بی‌تدبیری دست‌اندرکاران دانسته و از مسئولان  و دست‌اندرکاران خواستار در اولویت قرار گرفتن دغدغه‌ حلّ ریشه‌ای این مصائب شده بودند.

انتهای خبر