سکوت احمدی‌نژاد شکست

احمدی نژاد و بقایی پس از رد صلاحیت توسط شورای نگهبان با انتشار اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند در انتخابات پیش رو از هیچ فردی حمایت نمی کنند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از آخرین خبر، احمدی نژاد که با توجه به نهی مقام معظم رهبری نسبت به شرکت در انتخابات چندین مرتبه […]

image_pdfimage_print

احمدی نژاد و بقایی پس از رد صلاحیت توسط شورای نگهبان با انتشار اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند در انتخابات پیش رو از هیچ فردی حمایت نمی کنند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از آخرین خبر، احمدی نژاد که با توجه به نهی مقام معظم رهبری نسبت به شرکت در انتخابات چندین مرتبه تکرار کرده بود که قصد شرکت در این رویداد را ندارد و از شخص خاصی هم حمایت نمی‌کند، در خلف وعده‌ای آشکار مواضع پیشین خود را تغییر داده و به عنوان نامزد در این انتخابات شرکت کرد و هم صراحتا اعلام کرد که از حمید بقایی حمایت خواهد کرد.

به گزارش دولت بهار متن کامل اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

ملت بزرگوار و شریف ایران
سلام و درود خدا بر شما و همه موحدان و آزادی خواهان و عدالت طلبان
چنانچه استحضار دارید در پی در خواستهای گسترده و مکرر شما مردم عزیز ، اینجانبان با احساس مسئولیت و برای صیانت از حقوق شما و خدمت به ملت و کشور آمادگی خود را اعلام نمودیم.
اینک با همه وجود و صمیمانه و در کمال تواضع از عواطف گرم و حمایت های بی شائبه و همه جانبه تک تک شما مردان و زنان هوشمند ، غیور ، مومن و انقلابی ایران زمین که طی هفته های اخیر به اشکال گوناگون ابراز شد، تقدیر نموده و برای همیشه خود را مدیون بزرگواری و لطف شما می دانیم . ما همواره خود را خادم کوچک ملت و سرباز انقلاب می شماریم و این را افتخاری ابدی برای خود می دانیم.

به صراحت اعلام می داریم که در انتخابات پیش رو از هیچ فردی حمایت نکرده و نخواهیم کرد.

از خداوند منان تعجیل در فرج امام عصر (عج) و سلامتی ، توفیق و عزت آحاد ملت را در سایه عنایات آن حضرت مسئلت داریم.

محمود احمدی نژاد
حمید بقایی

سکوت احمدی‌نژاد و بقایی شکست/احمدی‌نژاد: از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کنیم

انتهای خبر