عمدی بودن انفجار فروشگاه در شیراز محرز شد

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پس از بررسی پرونده انفجار یک هایپرمارکت در دادسرای ناحیه دو شیراز عمدی بودن این انفجار محرز شد. به گزارش به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، علی القاصی‌مهر از تفهیم اتهام و صدور قرار بازداشت موقت برای دو نفر از عوامل حادثه انفجار در یک فروشگاه در شیراز […]

image_pdfimage_print
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: پس از بررسی پرونده انفجار یک هایپرمارکت در دادسرای ناحیه دو شیراز عمدی بودن این انفجار محرز شد.
عمدی بودن انفجار فروشگاه در شیراز محرز شد

به گزارش به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، علی القاصی‌مهر از تفهیم اتهام و صدور قرار بازداشت موقت برای دو نفر از عوامل حادثه انفجار در یک فروشگاه در شیراز خبر داد.

وی گفت: پس از وقوع حادثه پرونده‌ای تحت نظر معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز تشکیل و بازپرس ویژه  برای رسیدگی تعیین شد.

القاصی‌مهر افزود: در بررسی‌های صورت گرفته و اخذ نظریه کارشناسان آتش‌نشانی شیراز مشخص شد عامل انسانی به صورت عمدی در وقوع انفجار و حریق نقش داشته است.

وی با اشاره به اینکه بر حسب گزارشات رسیده و انجام تحقیقات قصد افراد احتمالا اخذ غرامت و خسارت از بیمه بوده، عنوان کرد: نقش دو نفر از این عاملان مشخص و درباره نفر سوم نیز تحقیقات ادامه دارد.

به گزارش تسنیم بامداد شنبه ۱۳ خرداد ماه انفجاری در فروشگاهی در بلوار نصر شیراز رخ داد که بر اثر آن ۳۶ نفر مصدوم شدند که از این تعداد ۱۶ نفر به بیمارستان منتقل شدند و یکی از مصدومان هنوز در کما به سر می‌برد. پیش از این آتش‌نشانی شیراز علت حادثه را تصاعدات گازی اعلام  و به نقش عامل انسانی اشاره کرده بود.

انتهای خبر