جزئیات تیراندازی مردی به سمت مردم در خسروشاه/ فرد تیرانداز کشته شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتطامی آذربایجان شرقی گفت: فردی که در خسروشهر که با سلاح شکاری به سمت مردم عادی تیراندازی می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد.    به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، سرهنگ علی اسمعیل‌پور با بیان اینکه با اعلام مردم خسروشهر از طریق تلفن ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت مردم […]

image_pdfimage_print

معاون اجتماعی فرماندهی انتطامی آذربایجان شرقی گفت: فردی که در خسروشهر که با سلاح شکاری به سمت مردم عادی تیراندازی می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد.

 

 به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، سرهنگ علی اسمعیل‌پور با بیان اینکه با اعلام مردم خسروشهر از طریق تلفن ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت مردم عادی، بلافاصله پلیس در محل حاضر که علیرغم هشدارهای پلیس برای خلع سلاح و تسلیم شدن توجه ننموده و در ادامه تیراندازی رئیس کلانتری خسروشهر نیز مجروح و در نهایت تیرانداز توسط پلیس مهار می‌شود.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه فردی که با سلاح شکاری به سمت مردم عادی تیراندازی می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد افزود: انگیزه‌ تیراندازی و جوانب امر در حال بررسی است که متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تکمیلی/

کشته شدن فرد تیرانداز در خسروشهر

فردی که دیروز در خسروشهر اقدام به تیراندازی کرده بود ، کشته شد.
یک منبع آگاه به خبرگزاری صدا و سیما گفت : این فرد که از طبقه دوم آپارتمان شخصی خود به سوی مردم تیراندازی میکرد به هشدار پلیس برای خلع سلاح وتسلیم شدن بی توجهی و ماموران را مجبور به تیراندازی کرد که یکی از تیرها به ناحیه کتف وی اصابت کرد.
بنا به این گزارش ، فرد مهاجم به درمانگاه خسروشهر منتقل شد و بعد از ساعتی به علت خونریزی داخلی درگذشت.
اختلاف ملکی با همسایگان علت تیراندازی این فرد اعلام شده است.

انتهای خبر