کارکنان غیر رسمی تا ۲ ماه دیگر تعیین وضعیت می‌شوند

عضو کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:کارکنان شرکتی، کار معین، قرار دادی و پیمانی تا دو ماه دیگر تعیین وضعیت خواهند شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از اییسنا، سلمان خدادادی خاطرنشان کرد: قرار بر این شده است که بعد از ارجاع برنامه قانون مدیریت خدمات کشوری توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، […]

image_pdfimage_print

عضو کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:کارکنان شرکتی، کار معین، قرار دادی و پیمانی تا دو ماه دیگر تعیین وضعیت خواهند شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از اییسنا، سلمان خدادادی خاطرنشان کرد: قرار بر این شده است که بعد از ارجاع برنامه قانون مدیریت خدمات کشوری توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، در مورد آن تصمیم گیری شده و در صحن مجلس طرح شود.

وی افزود: اجرایی شدن این طرح به خاطر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری از طرف دولت یک سال به تعویق افتاد؛ اما شهریور ماه سال جاری باید اجرایی شود؛ زیرا ۳۵۰ هزار نفر در انتظار تصویب و اجرایی شدن این طرح مهم هستند.

وی خاطرنشان کرد: دولت و سازمان استخدامی کشوری باید تا شهریور ماه  طرح تعیین وضعیت کارکنان غیر رسمی را به مجلس ارائه دهند تا افرادی که چندین سال است بدون تعیین تکلیف در استخدام  دولت می‌باشند، وضعیت‌شان مشخص شود.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کاری را که کارکنان قرار دادی، شرکتی و سایر کارکنانی که وضعیتشان مشخص نیست با حقوق یک میلیون تومانی انجام می‌دهند، نیروهای رسمی با چهار میلیون تومان حقوق ماهیانه انجام می‌دهند و این کار انصاف نیست.

خدادادی اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیر این مسئله هستند تا هر چه زودتر تصویب و اجرایی شود.

انتهای خبر