توسط سازمان اطلاعات سپاه عاشورا صورت گرفت؛

مدیر کانال مستهجن تلگرامی دستگیر شد

در راستای رصد و برخورد با گردانندگان و مدیران کانال‌های مستهجن تلگرامی، فردی با هویت (د.د) توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه عاشورا شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، در راستای رصد و برخورد با گردانندگان و مدیران کانال‌های مستهجن تلگرامی، فردی با هویت (د.د) توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات […]

مدیر کانال مستهجن تلگرامی دستگیر شد/ مجرمی با سابقه‌ی شرب خمر و قاچاق کالا
در راستای رصد و برخورد با گردانندگان و مدیران کانال‌های مستهجن تلگرامی، فردی با هویت (د.د) توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه عاشورا شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، در راستای رصد و برخورد با گردانندگان و مدیران کانال‌های مستهجن تلگرامی، فردی با هویت (د.د) توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه عاشورا شناسایی گردید که این فرد اقدام به ایجاد چند کانال و گروه مستهجن تلگرامی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی می‌‌نمود؛ پرونده نامبرده پس از تحقیقات مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

لازم به ذکر است این فرد جزو  اراذل و اوباش شناخته شده بود و سابقه اعتیاد به موادمخدر، شرب خمر، درگیری، قاچاق کالا و مشروبات الکلی، خودزنی و … را در سوابق خود دارد.

وی با چندین اکانت تلگرامی با اسامی مستعار و متفاوت فعال بوده و از این طریق اقدام به کلاهبرداری تلگرامی می نمود.

برابر ماده ۱۴ و ۱۵ قانون مجازات جرایم رایانه‌‌‌ای، انتشار تصاویر غیر اخلاقی و مستهجن در فضای مجازی و ترغیب و تحریک افراد به دستیابی به اینگونه تصاویر جرم محسوب می‌شود./آناج

انتهای خبر