جزئیات دیدار فرماندهان رده‌های مختلف سپاه در استان با استاندار آذربایجان‌شرقی؛

سردار کریمیان: خدابخش را به معنای حقیقی کلمه معتدل می‌‌شناسیم/ روابط‌‌مان را بر اساس اصول و مبانی تنظیم می‌‌کنیم

فرمانده سپاه عاشورا نیت اصلی از برگزاری این جلسه را اعلام آمادگی برای کمک به استاندار جدید عنوان کرده و تاکید داشت: ما شما را به تدبیر، کیاست، مدیریت و اخلاقمداری می‌شناسیم.

image_pdfimage_print
سردار کریمیان: خدابخش را به معنای حقیقی کلمه معتدل می‌‌شناسیم/ روابط‌‌مان را بر اساس اصول و مبانی تنظیم می‌‌کنیم
فرمانده سپاه عاشورا، استاندار جدید آذربایجان‌‌شرقی را فردی اخلاق‌‌مدار و معتدل توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد خدابخش این رویه را ادامه دهد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)، سردار غلام‌‌عسکر کریمیان در دیدار جمعی از فرماندهان رده‌‌های مختلف سپاه در استان با استاندار آذربایجان‌شرقی ضمن تبریک انتصاب خدابخش به سمت استانداری، ابراز کرد: امیدوارم استاندار جدید تحت زعامت رهبر معظم انقلاب در پیشبرد اهداف نظام موفق باشد.

وی افزود: سپاه پاسداران با جنگ‌های ترکیبی متفاوتی مواجه هست و تمام همّ خود را گذاشته تا در جنگ‌های دفاعی، امنیتی و نرم موفق عمل کند.

فرمانده سپاه عاشورا نیت اصلی از برگزاری این جلسه را اعلام آمادگی برای کمک به استاندار جدید عنوان کرده و تاکید داشت: ما شما را به تدبیر، کیاست، مدیریت و اخلاقمداری می‌شناسیم، مشی شما همواره اعتدال به معنای حقیقی کلمه بوده و امیدواریم همین مشی ادامه داشته باشد‌.

وی تصریح کرد: استاندار آذربایجان‌‌شرقی ما را به عنوان یار غار خود بداند، هرجا به کمک سپاه نیاز داشته باشید با تمام وجود شما را یاری خواهیم کرد.

سردار کریمیان با بیان اینکه ما با آقای جبارزاده نیز رابطه خوبی داشتیم و احساس می‌کنم ایشان از عملکرد سپاه رضایت داشتند، متذکر شد: هر چند سپاه قطعاً به اصول و مبانی پایبند است و روابط خود را بر اساس اصول تنظیم می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان نیز با تبریک انتصاب مجید خدابخش گفت: یکی از ویژگی‌های ایشان تسلط به قرآن و آیات الهی است.

وی افزود: سپاه امروز دارای ظرفیت‌های مهم و تاثیرگذاری دارد و می‌‌تواند برای استان و مسئولین کمک حال باشد.

حجت‌‌الاسلام کاملی‌‌فر با بیان اینکه امام فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود، اذعان داشت: ما مفتخریم که فرمانده نیروهای مسلح مرجع و ولی فقیه هستند؛ ما تحت امر چنین شخصیتی انجام وظیفه می‌کنیم.

وی بیان کرد: به نظر می‌رسد سپاه بیش از هر زمان دیگری آمادگی دفاع از دستاوردهای نظام را دارد.

انتهای خبر