⭕️ فوری/ اینترنت کامل وصل شد

سرانجام پس از یک هفته قطع سراسری اینترنت در ایران، اینترنت سرویس های مختلف از جمله ایننرنت تلفن همراه و خانگی در بسیاری از شهرهای های کشور از عصر امروز یکشنبه وصل شد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)،اینترنت از یک هفته قبل به دنبال اعتراضات علیه گرانی بنزین در سراسر کشور و برای کنترل موج […]

image_pdfimage_print

سرانجام پس از یک هفته قطع سراسری اینترنت در ایران، اینترنت سرویس های مختلف از جمله ایننرنت تلفن همراه و خانگی در بسیاری از شهرهای های کشور از عصر امروز یکشنبه وصل شد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان)،اینترنت از یک هفته قبل به دنبال اعتراضات علیه گرانی بنزین در سراسر کشور و برای کنترل موج گسترده اعتراضات قطع شده بود.

برقرار دوباره اینترنت درحالی است که تاکنون هیچ نهادی از میزان خسارت‌ های ناشی از قطعی اینترنت و چگونگی جبران آن سخنی به میان نیاورده است.

قطع طولانی مدت اینترنت، موجب اعتراض مضاعف و گسترده مردم بعد از گرانی عجیب بنزین شده بود. دولت که در این باره نیز همچون قضیه بنزین، غیرشفاف و غیرصادقانه رفتار کرد، لازم است به تناقض های رفتاری و گفتاری متعدد خود در قبال این قضایا به ملت توضیح دهد.
@etedalpres

انتهای خبر