دادستان تبریز تشریح کرد؛

دو آدم ربایی ناکام در فاصله یک هفته در تبریز

دیروز خبری به نقل از عادل جعفرموحد فعال رسانه ای و سردبیر اعتدال پرس در فضای مجازی آذربایجان شرقی منتشر شد مبنی بر اینڪه راننده خودرویی ڪه قصد داشت خانم جوانی را در تبریز برباید، با برخورد به موقع مردم ناڪام ماند.

image_pdfimage_print

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌شرقی به تشریح دو حادثه آدم ربایی در تبریز در فاصله یک هفته پرداخت.

دو آدم ربایی ناکام در فاصله یک هفته در تبریز

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، بابک محبوب علیلو در واکنش به حادثه آدم ربایی عصر دیروز در تبریز گفت: خوشبختانه فرد رباینده دستگیر شد و  با جدیت و قاطعیت و بر اساس مقررات به موضوع رسیدگی می شود.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز افزود: روز نخست اردیبهشت ماه جاری نیز یک فقره آدم ربایی در حوالی میدان قونقای تبریز روی داد ڪه در آن زنی ڪه سوار خودروی فرد آدم ربا شده بود، خود را به بیرون پرت ڪرد و به شدت مصدوم شد و این پرونده نیز در دست رسیدگی است. 

گفتنی است دیروز خبری به نقل از عادل جعفرموحد فعال رسانه ای و سردبیر اعتدال پرس در فضای مجازی آذربایجان شرقی منتشر شد مبنی بر اینڪه راننده خودرویی ڪه قصد داشت خانم جوانی را در تبریز برباید، با برخورد به موقع مردم ناڪام ماند.

به گفته شاهدان عینی، داخل خودروی راننده آدم ربا به گونه ای طراحی شده بود ڪه وقتی مسافر سوار صندلی عقب می شد، صفحه فلزی سقف رها و فرد بیهوش می شود.

 شهروندی ڪه شاهد سوار شدن خانم به داخل خودروی فرد آدم ربا بوده، در یڪ تصادف ساختگی وی را نجات می دهد و با حضور پلیس راننده دستگیر می شود.

زورگیری ناموفق به شیوه مسافر کشی در تبریز Image title

انتهای خبر