مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز خبر داد:

ماشین‌آلات سبک و سنگین مناطق ۱۰گانه شهرداری به صورت منظم کنترل می‌شوند

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از بازدید تمام ماشین آلات سبک و سنگین مناطق دهگانه شهرداری تبریز توسط کارشناسان خبر داد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از شهریار، علیرضا اصغری گفت: بازدید از ماشین آلات شهرداری‌های مناطق دهگانه به صورت مداوم توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند انجام می‌شود تا به صورت حداکثری […]

image_pdfimage_print

علیرضا اصغری

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از بازدید تمام ماشین آلات سبک و سنگین مناطق دهگانه شهرداری تبریز توسط کارشناسان خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از شهریار، علیرضا اصغری گفت: بازدید از ماشین آلات شهرداری‌های مناطق دهگانه به صورت مداوم توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند انجام می‌شود تا به صورت حداکثری بتوانیم هزینه‌های نگهداری و تعمیرات این ماشین آلات را کاهش دهیم.

او اضافه کرد : با کنترل های منظم و دوره ای تمامی خودروهای سبک و سنگین که توسط کارشناسان سازمان انجام می‌شود در نظر داریم تا عمر مفید و بهره‌وری ماشین آلات را تاحد امکان افزایش دهیم.

او همچنان ادامه داد : کارشناسان فنی سازمان با نظارت های دقیق بر نحوه کارکرد ماشین آلات، نیاز به تعمیر این خودرو ها و نحوه تعمیرشان تمامی سعی و تلاش خودرا می‌کنند تا به نحو احسن از بیت‌المال صیانت کنند.

اصغری در آخر از تمامی کارشناسان و کارکنان که قدم در پیشرفت شهر تبریز بر می‌دارند قدردانی کرد.

انتهای خبر