قائم مقام شهردار تبریز مطرح کرد:

کسب رضایت شهروندان در اجرای پروژه‌های عمرانی در دستور کار شهرداری است

قائم مقام شهردار تبریز گفت: امیدواریم با تکمیل پروژه‌های عمرانی و فضای سبز شهری، رضایت مردم را در بهره‌مندی از پروژه‌های تعریف شده شاهد باشیم. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار،رسول موسایی ظهر امروز در جلسه مدیران شهرداری با اعلام مطلب فوق افزود: سال ۹۹ را در حالی شروع کردیم که […]

image_pdfimage_print

شهردار مدیران

قائم مقام شهردار تبریز گفت: امیدواریم با تکمیل پروژه‌های عمرانی و فضای سبز شهری، رضایت مردم را در بهره‌مندی از پروژه‌های تعریف شده شاهد باشیم.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار،رسول موسایی ظهر امروز در جلسه مدیران شهرداری با اعلام مطلب فوق افزود: سال ۹۹ را در حالی شروع کردیم که برنامه‌ها و تمهیدات ویژه‌ای برای زیباسازی شهر، گردشگرپذیری و دیگر حوزه‌ها داشتیم که شیوع بیماری کرونا موجب تغییر در این برنامه‌ها شد.

او ادامه داد: علی‌رغم نمک‌پاشی گسترده در شهر، امسال اولین سالی بود چاله‌ای در شهر نداشتیم.

قائم مقام شهردار با اشاره به تمجید رئیس جمهور از شهر تبریز یادآور شد: معرفی تبریز از سوی رئیس جمهور به عنوان الگویی برای شهرهای ایران، می‌توانست سیلی از گردشگر را روانه تبریز کند که متأسفانه شیوع بیماری کرونا مانع از آن شد. 

او با اشاره به گلکاری‌های امسال خاطرنشان کرد: در بحث گلکاری، تمام مناطق شهرداری فوق‌العاده عمل کردند و حیف که مهمانی نداشتیم.

موسایی، از تلاش نیروهای تنظیف و خدماتی شهرداری تبریز در تمیزکاری معابر شهری نیز تشکر کرده و خاطر نشان کرد: نیروهای تنظیف امسال واقعا سنگ تمام گذاشتند و به بهترین نحو شهر را تمیز کردند که جای قدردانی دارد. 

انتهای خبر