به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی؛

قدردانی نائب رئیس شورای شهر تبریز از کارکنان اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز

نائب رئیس شورای شهر تبریز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از کارکنان این مجموعه قدردانی کرد. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، سونیا اندیش نائب رئیس شورای شهر تبریز امروز به همراه سعید حاجی زاده مدیرکل […]

image_pdfimage_print

تبریز

نائب رئیس شورای شهر تبریز به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز از کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، سونیا اندیش نائب رئیس شورای شهر تبریز امروز به همراه سعید حاجی زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از واحدهای مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بازدید کرد و با حضور در جمع پرسنل این حوزه از زحمات و کوشش های تلاشگران روابط عمومی ها قدردانی و تشکر کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این بازدید با تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات با اشاره به وظایف خطیر روابط عمومی هر مجموعه ای گفت: از تلاش کارکنان روابط عمومی شهرداری و مجموعه تحریریه پایگاه خبری شهریار نیز تشکر می کنم.

انتهای خبر