مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

سامانه فوریت‌های ترافیکی راه‌اندازی می شود

به گفته مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، در راستای هوشمند سازی مدیریت ترافیکی شهر تبریز به زودی سامانه فوریت های ترافیکی راه اندازی خواهد شد. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، اصغر آدی بیگ با اعلام این مطلب گفت: افزایش وسایل نقلیه، ترافیک و افزایش روزافزون سفرهای […]

image_pdfimage_print

میزگرد حمل و نقل

به گفته مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، در راستای هوشمند سازی مدیریت ترافیکی شهر تبریز به زودی سامانه فوریت های ترافیکی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، اصغر آدی بیگ با اعلام این مطلب گفت: افزایش وسایل نقلیه، ترافیک و افزایش روزافزون سفرهای درونشهری درکلان شهرها، مشکلات رفت و آمد مردم و از دست دادن زمان در پشت چراغ های راهنمایی و ترافیک از بزرگترین مشکلات شهری به حساب میآید.

اصغر آدی بیگ افزود: در راستای هوشمند سازی شهر تبریز  و جهت جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در ترافیک به زودی سامانه فوریت های ترافیکی جهت اعلام وضعیت ترافیکی شهر و تصادفات و یا انسداد معبر با همکاری سازمان فناوری راه اندازی خواهد شد تا شهروندان عزیز بتوانند از آخرین وضعیت معابر آگاهی داشته و از این طریق گام موثری در راستای روان سازی ترافیک برداشته شود.

انتهای خبر