فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی خبر داد:

کلاهبردار ۳۵ میلیاردی از لبنیات فروشان در تبریز دستگیر شد

  فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری یک نفر با ۹ فقره کلاهبرداری به ارزش ۳۵ میلیارد ریال در تبریز خبر داد. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، سردار حسین عبدی اظهار داشت: در پی کلاهبرداری از ۹ نفر از لبنیات فروشان تبریزی مراتب در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی در […]

image_pdfimage_print

 

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری یک نفر با ۹ فقره کلاهبرداری به ارزش ۳۵ میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، سردار حسین عبدی اظهار داشت: در پی کلاهبرداری از ۹ نفر از لبنیات فروشان تبریزی مراتب در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: این کلاهبردار با همدستی ۳ نفر دیگر با جلب اعتماد تعدادی از لبنیات فروشان تبریز پس از چند مورد معامله نقدی در ادامه با صدور چک های بلامحل مبلغ ۳۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی سه نفر دیگر از همدستان متهم اصلی نیز در ادامه دستگیر شده و برای تعیین تکلیف به دادسرای عمومی و انقلاب تبریز معرفی از آن طریق با صدور قرار مناسب با جرم روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان به شهروندان توصیه کرد کلاهبرداران همیشه در کمین بوده به دنبال فرصت هستند از این رو در معاملات  و داد و ستدها به هر شخصی اعتماد و اطمینان نکنند.

انتهای خبر