تکذیب کاندیداتوری نیکزاد در انتخابات ریاست جمهوری

مهندس نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با یکی از مقامات عالی رتبه دولت اعلام داشته به هیچ وجه قصد نامزدی در انتخابات را نداشته و منطور از حضور در انتخابات صرفا مشارکت در انتخابات که وظیفه تک تک ایرانیان است بوده است.   شبکه ایران وابسته به خبرگزاری رسمی دولت ایرنا، […]

image_pdfimage_print

مهندس نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با یکی از مقامات عالی رتبه دولت اعلام داشته به هیچ وجه قصد نامزدی در انتخابات را نداشته و منطور از حضور در انتخابات صرفا مشارکت در انتخابات که وظیفه تک تک ایرانیان است بوده است.

  شبکه ایران وابسته به خبرگزاری رسمی دولت ایرنا، از تکذیب کاندیداتوری مهندس علی نیکزاد در انتخابات آتی ریاست جمهوری تکذیب شد.

به گزارش این پایگاه، یک منبع آگاه در گفت و گو با سایت خبری تحلیلی روشنایی با تکذیب خبر نامزدی مهندس نیکزاد اعلام کرد: مهندس نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار فارس فقط به مشارکت خود در عرصه انتخابات اشاره داشته و خبر نامزدی وی صرفا برداشت اشتباه خبرنگار بوده است.

 فارس دیروز در خبری فوری به نقل از وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد مهندس نیکزاد قصد ورود به عرصه انتخابات دارد.

مهندس نیکزاد در گفت و گو با یکی از مقامات عالی رتبه دولت اعلام داشته به هیچ وجه قصد نامزدی در انتخابات را نداشته و منطور از حضور در انتخابات صرفا مشارکت در انتخابات که وظیفه تک تک ایرانیان است بوده است.

گفتنی است طی ساعات گذشته سایت های خبری مختلف با سرعت فراوان خبر ورود دولت به انتخابات را اعلام کردند و خبر دادند که کاندیدای دولت رونمایی شده است.

انتهای خبر