تاکید امام جمعه تبریز بر لزوم تشدید نظارت بر بازار

همه مسئولان اقتصادی از گرانی و فشارهای اقتصادی گلایه دارند، اما انگار هیچ اراده ای برای مبارزه با آن وجود ندارد که این شرایط تاسف بار است.

image_pdfimage_print

تاکید امام جمعه تبریز بر لزوم تشدید نظارت بر بازار

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با انتقاد از گرانی انواع کالاهای اساسی گفت: نهادهای مسوول باید با نظارت بیشتر و جدی، جلوی این گرانی های لجام گسیخته را بگیرند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در دیدار با تعدادی از اهالی اسکو و اعضای شورای اداری این شهرستان، نبود نظارت های کافی بر بازار کالاهای اساسی را مورد انتقاد قرار داد و افزود: همه مسئولان اقتصادی از گرانی و فشارهای اقتصادی گلایه دارند، اما انگار هیچ اراده ای برای مبارزه با آن وجود ندارد که این شرایط تاسف بار است.

وی با اشاره به توزیع نامناسب گوشت مرغ و نبود روغن نباتی در بازار، اظهار داشت: نبود نظارت بر بازار باعث شده است دلالان سودهای کلان به جیب بزنند و قیمت اجناس در یک مغازه نسبت به مغازه دیگر تفاوت های فاحشی داشته باشد که این اوضاع برخلاف تاکیدات رهبر انقلاب است و باید مسئولان اقتصادی نسبت به شرایط موجود اقدام اساسی داشته باشند.

انتهای خبر