آغاز تغییرات رنجبر؛ ۷تغییر مدیریتی در شهرداری تبریز

رنجبر طی احکام جداگانه‌ای، نخستین تغییرات مدیریتی شهرداری تبریز را رقم زد و با ابقای مظفر سلیمانی و قربانیان، طالب نژاد را به عنوان قائم مقام جدید شهرداری تبریز منصوب کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان، طی احکام جداگانه‌ای از سوی عباس رنجبر، قائم مقام، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون فنی و عمرانی، معاون […]

image_pdfimage_print

رنجبر طی احکام جداگانه‌ای، نخستین تغییرات مدیریتی شهرداری تبریز را رقم زد و با ابقای مظفر سلیمانی و قربانیان، طالب نژاد را به عنوان قائم مقام جدید شهرداری تبریز منصوب کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، طی احکام جداگانه‌ای از سوی عباس رنجبر، قائم مقام، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون فنی و عمرانی، معاون حمل و نقل و ترافیک، معاون معماری و شهرسازی، مدیرعامل سازمان مدیریت مهندسی و شبکه حمل و نقل و همچنین مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی معرفی شد.

بر اساس این احکام، داود طالب‌نژاد به عنوان قائم‌مقام، ولی صداقتی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، یعقوب نامی‌به عنوان معاون عمرانی، وحید نواداد به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک، تورج روشنایی به عنوان معاون معماری و شهرسازی، رسول جوانعلی آذر به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و محمدحسین اسحقی به عنوان مدیرعامل سازمان مدیریت مهندسی و شبکه حمل و نقل منصوب شده است.

طبق اعلام شهردار تبریز، مظفر سلیمانی به عنوان معاون مالی و اقتصادی و محمدرضا قربانیان به عنوان معاون خدمات شهری در سمت خود ابقاء شدند.

همچنین در این جلسه از زحمات رسول موسایی به عنوان قائم‌مقام سابق، محمدحسین اسحقی معاون سابق عمرانی، مهدی یوسفی معاون سابق حمل و نقل و ترافیک، حجت‌الاسلام حمیدی معاون سابق فرهنگی، محمد عزتی معاون سابق معماری و شهرسازی، مرتضی موحدنیا معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، حسین‌زاده سرپرست سابق معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، بابک دانش‌پناه مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و اصغر آدی‌بیگ مدیرعامل سابق سازمان حمل و نقل و ترافیک قدردانی شد.

انتهای خبر