شهردار تبریز: طرح‌های عمرانی باید بر اساس زمانبندی تکمیل شود

شهردار تبریز گفت: طرح‌های عمرانی که در مناطق مختلف شهر در حال اجرا هستند باید بر اساس زمانبندی مشخص شده، تکمیل و بهره‌برداری شوند. به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز،عباس رنجبر شامگاه دوشنبه در جلسه مدیریت فنی و پشتیبانی تقاطع‌های غیرهمسطح این شهر با بیان اینکه در این راستا باید […]

image_pdfimage_print

شهردار تبریز گفت: طرح‌های عمرانی که در مناطق مختلف شهر در حال اجرا هستند باید بر اساس زمانبندی مشخص شده، تکمیل و بهره‌برداری شوند.

به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز،عباس رنجبر شامگاه دوشنبه در جلسه مدیریت فنی و پشتیبانی تقاطع‌های غیرهمسطح این شهر با بیان اینکه در این راستا باید کارفرما و پیمانکار به تعهدات خود عمل کند، افزود: هر طرح برنامه زمان‌بندی اجرایی خود را دارد و بر اساس آن باید کارهای اجرایی پیش برود.

وی اظهار کرد: در این راستا باید مسایل و مشکلات موجود در اجرای طرح‌ها نیز برطرف شود در غیر اینصورت اجرای آن‌ها از زمانبندی عقب خواهد افتاد.

شهردار تبریز گفت: تلاش می‌شود قبل از زمان‌بندی تعریف‌ شده، طرح‌ها به اتمام برسد اما اگر به هر دلیلی این امر محقق نشد، حداقل در زمان‌بندی مقرر باید به اتمام برسد.

رنجبر با اشاره به بازدیدهای خود به همراه اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی‌شهر تبریز و مدیران مناطق و مسوولان فنی شهرداری از طرح‌‌‌های عمرانی و تقاطع‌های غیرهمسطح تبریز، ادامه داد: جلسات مدیریتی برای پیگیری پیشرفت کار و همچنین رفع مشکلات پیمانکاران تشکیل و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات به‌حق پیمانکاران اتخاذ شده و به مناطق و سازمان‌ها برای حل مسائل ۲ هفته وقت داده شده است.

وی یادآوری کرد: پیمانکاران نیز باید تسریع در اجرای عملیات عمرانی طرح‌ها را در دستور کار قرار دهند.

http://www.shahryarnews.ir/news/76208

انتهای خبر