شهردار تبریز خبر داد: پیشنهاد بهره مندی حاشیه نشینان تبریز از وام نهضت ملی مسکن به دولت

شهردار تبریز گفت: اولویت شهرداری در وهله اول رفع خطر از جان مردم در محلات حاشیه نشین است و خوشبختانه شورای اسلامی شهر تبریز با این موضوع همدل و همراه بوده که امیدواریم این موضوع به خوبی تخقق یابد. به گزارش اعتدال آذربایجان، عباس رنجبر در حاشیه بازدید از منطقه حاشیه‌نشین ترلان دره‌سی به همراه […]

image_pdfimage_print

شهردار تبریز گفت: اولویت شهرداری در وهله اول رفع خطر از جان مردم در محلات حاشیه نشین است و خوشبختانه شورای اسلامی شهر تبریز با این موضوع همدل و همراه بوده که امیدواریم این موضوع به خوبی تخقق یابد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، عباس رنجبر در حاشیه بازدید از منطقه حاشیه‌نشین ترلان دره‌سی به همراه پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی،  اظهار داشت: طی این دوره از شورای اسلامی‌شهر تبریز ایده هایی توسط اعضای شورا مطرح شد که در این راستا به این نتیجه رسیدیم نقاط محروم شهر بهترین محل برای اجرای ایده‌ها و شعارهای مطرح شده است.

وی افزود: در خصوص تحقق ایده‌های مطرح شده، شهرداری تبریز لایحه‌ای برای ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین در دو حوزه ساماندهی معابر و آسایش و آرامش زندگی مردم منطقه و بحث رفع خطر از اماکن مسکونی طراحی کرده که پس از بررسی و چکش کاری در صحن شورا، در صورت تصویب شدن به اطلاع مردم می‌رسد.

رنجبر ادامه داد: به دنبال آن هستیم به مردم کمک کنیم تا در کنار ساماندهی زندگی، ساختمان‌های خود را بهسازی کرده و از جان مردم رفع خطر شود.

وی با بیان اینکه در سال آینده معابر اصلی و معابر فرعی ترلان دره‌سی ساماندهی و احداث خواهد شد، ادامه داد: قولی که در راستای اجرای طرح بهسازی مساکن مناطق حاشیه نشین داده شده منوط به بررسی و تصویب در شورای شهر تبریز است.

انتهای خبر