دور مداوم تغییر سرمربی در تیم محبوب آذربایجان/ توافق نهائی تراکتور با ساغلام

مدیرعامل باشگاه تراکتور از توافق نهائی با «ارطغرول ساغلام» خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان، در ادامه تغییرات مداوم مدیریتی و فنی توام با ناکامی در باشگاه تراکتور و با کنار گذاشته شدن سولدو، «ارطغرول ساغلام» به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.  میرمعصوم سهرابی در گفت‌و‌گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: […]

image_pdfimage_print

مدیرعامل باشگاه تراکتور از توافق نهائی با «ارطغرول ساغلام» خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، در ادامه تغییرات مداوم مدیریتی و فنی توام با ناکامی در باشگاه تراکتور و با کنار گذاشته شدن سولدو، «ارطغرول ساغلام» به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

 میرمعصوم سهرابی در گفت‌و‌گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، اظهار داشت: پیرو مذاکرات و توافق اولیه با آقای ساغلام، جهت تسریع در روند مذاکرات و حصول توافق شخصاً در استانبول حضور یافتم که خوشبختانه پس از انجام مذاکرات نهایی به توافق لازم برای همکاری با آقای ساغلام دست یافتیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود: براساس توافق صورت گرفته، «اوتکو یورک اوغلو»، «شاهین اویسال» و «تایفون تورکمن» به عنوان سه دستیار ترکیه‌ای ساغلام انتخاب شده‌اند که آقایان یورک‌اوغلو» و «اویسال» امروز در تبریز حضور یافتند.

سهرابی خاطرنشان کرد: همچنین هماهنگی‌های لازم برای حضور ساغلام و تورکمن در تبریز در حال انجام است تا آنان نیز در اسرع وقت با حضور در تبریز کارشان را در تراکتور آغاز کنند.

شایان ذکر است، یورک اوغلو مربی ۴۶ ساله اهل ترکیه است که سال‌ها به عنوان سرمربی در تیم‌های پایه ترکیه کار کرده و همچنین به عنوان دستیار ساغلام در تیم‌های بورسا اسپور، مالاتیا اسپور و تراکتور حضور داشته است. تورکمن نیز ۴۳ ساله بوده و سابقه مربیگری در تیم‌های ترکیه‌ای نظیر عثمانلی اسپور، کنیا اسپور و … را در کارنامه دارد.

انتهای خبر