فرماندار جدید هریس منصوب شد

استاندار آذربایجان‌ شرقی در حکمی، فرهاد جلیل‌وند نگارستان را به عنوان سرپرست فرمانداری هریس منصوب کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان، در حکم عابدین خرّم برای جلیل‌وند، بر روحیه انقلابی، پاکدستی، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، مبارزه با فقر و تبعیض و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد و کارآمد و نیز پیگیری فرامین رهبر معظم […]

image_pdfimage_print

استاندار آذربایجان‌ شرقی در حکمی، فرهاد جلیل‌وند نگارستان را به عنوان سرپرست فرمانداری هریس منصوب کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، در حکم عابدین خرّم برای جلیل‌وند، بر روحیه انقلابی، پاکدستی، تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، مبارزه با فقر و تبعیض و بهره‌مندی از توانمندی نیروهای متعهد و کارآمد و نیز پیگیری فرامین رهبر معظم انقلاب و پیشبرد اهداف دولت مردمی تاکید شده است.

فرهاد جلیل‌وند نگارستان متولد ۱۳۴۹ در اهر دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل و سابقه ۲۸ سال خدمت در مجموعه وزارت کشور است و در سوابق کاری او، عناوینی چون کارشناس امنیتی، انتخابات، بازرسی و امور حقوقی استانداری، رئیس گروه بازرسی و معاون ارتباطات دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری و همچنین تألیف چندین جلد کتاب و مقاله دیده می‌شود.

آیین تکریم فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری هریس بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

پیش از این خاکپور فرماندار شهرستان هریس بود که از دو سال پیش این مسئولیت را بر عهده داشت.

انتهای خبر