مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خبر داد:اجرای طرح استقبال از پاییز ۱۴۰۰ با گلکاری های ویژه

  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از اجرای طرح استقبال از پاییز ۱۴۰۰ با گلکاری های ویژه خبر داد.   به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، داریوش نوین با اعلام این خبر گفت: با قرار گرفتن در آستانه آخرین پاییز قرن و لزوم […]

image_pdfimage_print

 

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از اجرای طرح استقبال از پاییز ۱۴۰۰ با گلکاری های ویژه خبر داد.
 
به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، داریوش نوین با اعلام این خبر گفت: با قرار گرفتن در آستانه آخرین پاییز قرن و لزوم زیباسازی و نشاط بخشی به چهره تبریز، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در نظر دارد با اجرای طرحی ویژه به استقبال پاییز ۱۴۰۰ برود. 
 
وی در توضیح جزییات این طرح نیز اظهار داشت: اجرای طرح های ویژه گلکاری در میادین وبلوارهای اصلی شهر با کاشت گونه های مختلف گل های پاییزی همچون کلم تزیینی و داوودی، از مهم ترین آیتم های این طرح محسوب می شود. 
 
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همچنین ادامه داد: در کنار گلکاری ها، رسیدگی به وضعیت آبنماها در پارکهای سطح شهر، ترمیم و نوسازی سیستم های روشنایی پارکها و همچنین رفع ایرادات موجود در سرویسهای بهداشتی و آبخوری های پارکهای سطح شهر نیز در دستور کار سازمان قرار دارد. 
 
نوین تاکید کرد: بهسازی، ساماندهی و پاکسازی اساسی فضاهای سبز ورودی های شهر و مسیر اتوبان کسایی نیز یکی دیگر از آیتم های اساسی طرح استقبال از پاییز ۱۴۰۰ است. 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح، تبریز پاییزی هزار رنگ و زیباتر از همیشه را تجربه کند. 
انتهای خبر