رییس کمیسیون نظارت شورای شهر تبریز: سامانه شفافیت سامانه جامع مدیریت شهری است

  رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی گفت: کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی مرتباً در زمینه شفافیت و راه اندازی پنج سامانه اقدام کرده است و برنامه ما اتمام‌ هرچه سریعتر این روند بوده است. به گزارش اعتدال آذربایجان، فرج محمد قلی زاده در جلسه امروز شورای شهر تبریز اظهار کرد: با شیوع کرونا چون […]

image_pdfimage_print
 
فرج قلی زاده

رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی گفت: کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی مرتباً در زمینه شفافیت و راه اندازی پنج سامانه اقدام کرده است و برنامه ما اتمام‌ هرچه سریعتر این روند بوده است.

به گزارش اعتدال آذربایجان، فرج محمد قلی زاده در جلسه امروز شورای شهر تبریز اظهار کرد: با شیوع کرونا چون ماهیت کمیسیون محرمانه است نمی‌توانستیم ‌در فضای مجازی برگزار کنیم که بعد از هماهنگی ها دو جلسه مجازی برگزار شد.
او افزود: با برگزاری چند جلسه فوق العاده می‌توانیم‌ در عرض دو هفته این اقدامات را به ثمر برسانیم.
او با بیان اینکه مرتب به صورت آزمایشی سامانه ها تکمیل می‌شوند، گفت: تلاش داریم ‌با تصویب در شورا شفافیت را به قانون تبدیل کنیم‌ و کمیته‌ای ایجاد شود تا این موارد را مستمر پایش کنند.
رییس کمیسیون نظارت، تحقیق و ارزیابی با اشاره به اینکه همزمان‌ مراحل قانونی و تست های آزمایشی در حال اجرا است اظهار کرد: برخی کلانشهرها در این زمینه از ما جلوتر بودند اما ما سعی کردیم ‌نقاط قوت را دیده و نقاط ضعف را برطرف کنیم.
فرج محمدقلیزاده افزود: سامانه ما سامانه جامع مدیریت شهری است که می‌توانیم سایر ادارات را نیز در این سامانه لینک کنیم‌ و در حد استانی ارتقاء یابد.
او گفت: تمامی چگونگی عزل و نصب مدیران، سوابق و رزمه مدیران و… در این سامانه به صورت کامل آمده است.

 

انتهای خبر