سارق محموله های پستی در تبریز دستگیر شد

سارق محموله های پستی در شهر تبریز شناسایی و دستگیر شد. به گزارش اعتدال آذربایجان، رئیس پلیس آگاهی استان در تشریح این خبر گفت: در پی وصول گزارش وقوع سرقت محموله پستی در شهر تبریز به لحاظ حساسیت موضوع مراتب پیشگیری و کشف به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی […]

image_pdfimage_print

سارق محموله های پستی در شهر تبریز شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، رئیس پلیس آگاهی استان در تشریح این خبر گفت: در پی وصول گزارش وقوع سرقت محموله پستی در شهر تبریز به لحاظ حساسیت موضوع مراتب پیشگیری و کشف به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ “محمدتقی سلطانی” تصریح کرد: کارآگاهان با اشرافیت اطلاعاتی و با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق شدند هویت و محل اختفای سارق را شناسایی کنند و در اقدام عملیاتی پلیس، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم، اموال مسروقه کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: متهم با مخدوش نمودن پلاک خودرو خود ،از غفلت مامور پست استفاده کرده و اقدام به  سرقت محموله های پستی می کرد که در  بازجویی های پلیسی به ۲ فقره سرقت محموله پستی اعتراف که ارزش کلی اموال مسروقه ،بالغ بر ۴ میلیارد ریال می باشد.

انتهای خبر