قاچاقچی شکر در بناب نقره داغ شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده مربوط به قاچاق شکر در شهرستان بناب به پرداخت ۹ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال جریمه محکوم شد. به گزارش اعتدال آذربایجان، حضرتی در این خصوص اظهار کرد: پرونده قاچاقی به علت عدم رعایت ضوابط تعیینی دولت در خرید و فروش و نگهداری ۵۰۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی شکر […]

image_pdfimage_print

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: متهم پرونده مربوط به قاچاق شکر در شهرستان بناب به پرداخت ۹ میلیارد و ۷۲۸ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، حضرتی در این خصوص اظهار کرد: پرونده قاچاقی به علت عدم رعایت ضوابط تعیینی دولت در خرید و فروش و نگهداری ۵۰۰ کیسه ۵۰ کیلوگرمی شکر در شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان بناب رسیدگی شد.

وی با تاکید بر اینکه خرید و فروش و نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت قاچاق محسوب می‌شود اظهار کرد: تیم‌های بازرسی تعزیرات حکومتی استان با مشاهده این موارد برای این کالا‌ها پرونده قاچاق تشکیل دادند و برای رسیدگی به شعبه‌های تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

حضرتی ادامه داد: شعبه تعزیرات حکومتی بناب نیز در وقت تعیین شده به این پرونده رسیدگی و پس از دریافت دفاعیات متهم به دلیل ارایه نکردن مدارک لازم اتهام قاچاق را محرز اعلام کرد.

وی یادآور شد: بر اساس حکم این شعبه علاوه بر ضبط کالا متهم به پرداخت جزای نقدی مذکور در حق دولت محکوم شد.

انتهای خبر