قتل جوان تبریزی به دلیل اختلافات شخصی در ائل گلی

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با استفاده از سلاح سرد به علت اختلافات شخصی خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان، سرهنگ هاشم شعفی روز شنبه ۲۸ مرداد در تشریح این خبر گفت: نیمه شب گذشته یک مورد درگیری منجر به قتل بین دو […]

image_pdfimage_print

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با استفاده از سلاح سرد به علت اختلافات شخصی خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، سرهنگ هاشم شعفی روز شنبه ۲۸ مرداد در تشریح این خبر گفت: نیمه شب گذشته یک مورد درگیری منجر به قتل بین دو جوان در منطقه ایل گلی تبریز به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش که بلافاصله ماموران کلانتری ۲۰ پرواز در محل حادثه حضور یافتند.

وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد دو جوان به دلیل اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر که یکی از آنان با ضربات چاقو جوان دیگر را مجروح و از محل متواری شده و اقدامات درمانی اورژانس موثر واقع نشده و مصدوم در محل حادثه فوت کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: با تلاش هوشمندانه ماموران و هدایت عملیات میدانی رئیس کلانتری قاتل در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی استان تحویل شد.

انتهای خبر