انتخاب استاندار آذربایجان شرقی در هفته جاری قطعی است

علیرضامنادی با اشاره به اینکه انتخاب استاندار درآذربایجان شرقی سه قطبی میباشد افزود:طبق قولهایی که ازهیات دولت گرفته ایم بدون شک استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ی این هفته ی هیات دولت معرفی خواهد شد. به گزارش اعتدال پرس، علیرضا منادی با اعلام خبر قطعی بودن انتخاب استاندار آذربایجان شرقی در هفته ی جاری بیان […]

علیرضامنادی با اشاره به اینکه انتخاب استاندار درآذربایجان شرقی سه قطبی میباشد افزود:طبق قولهایی که ازهیات دولت گرفته ایم بدون شک استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ی این هفته ی هیات دولت معرفی خواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس، علیرضا منادی با اعلام خبر قطعی بودن انتخاب استاندار آذربایجان شرقی در هفته ی جاری بیان داشت: طبق قولهایی که از هیات دولت گرفته ایم بدون شک استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ی این هفته ی هیات دولت معرفی خواهد شد.

منادی در گفتگو با آناج با اشاره به علت اصلی تاخیر در معرفی استاندار تصریح کرد:از آنجایی که استان آذربایجان شرقی یکی از حساس ترین و سیاسی ترین استانهای کشور می باشد و نمایندگان مجلس استان نقش مهمی در دولت و مجلس ایفا می کند، بنابراین باید دقت زیادی در انتصاب این مسولیت مهم اعمال شود.

نماینده ی مردم تبریز آذرشهر و اسکو با اشاره به اینکه انتخاب استاندار در آذربایجان شرقی سه قطبی می باشد افزود: باید در انتخاب استاندار، سه قطب مهم استان از جمله ، نماینده ی ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان و دولت تدبیر و امید پس از تعاملات لازم به توافق برسند.

عضو هیات رئیسه ی مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر نقش مهم استاندار در استان خاطر نشان کرد: امیدواریم فرد انتخاب شده در راستای توسعه و اعتلای آذربایجان گامهای اساسی بردارد.

انتهای خبر