ادامه برکناری های دولت در سال۹۲/ یک معاون دیگر وزیر بهداشت رفتنی شد

رئیس سازمان غذا و دارو عنوان کرد: دیگر در سازمان غذا و دارو مسئولیتی ندارم و قرار بود که از فروردین ماه بنده دیگر به این سازمان برنگردم. به گزارش باشگاه خبرنگاران، احمد شیبانی افزود: بنده به هیچ وجه از سمت خود به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو استعفا نکرده‌ام و […]

رئیس سازمان غذا و دارو عنوان کرد: دیگر در سازمان غذا و دارو مسئولیتی ندارم و قرار بود که از فروردین ماه بنده دیگر به این سازمان برنگردم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، احمد شیبانی افزود: بنده به هیچ وجه از سمت خود به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو استعفا نکرده‌ام و این مسئولیت را ترک نکردم، دوستان و مسئولان جدید وزارت بهداشت مایل به ادامه همکاری با بنده نبودند و قبل از تعطیلات و در آخرین روزهای سال گذشته به من گفتند که این سمت را تحویل دهم.

وی در پاسخ به پرسش که علت این برکناری چه بود ادامه داد:‌ بنده تمایلی ندارم که در این مورد صبحت کنم و در مورد مشکلات دارویی کشور که سال گذشته به آن مواجه بودیم هم صحبت نمی‌کنم. در مورد جایگزینم در سازمان غذا و دارو نیز اطلاعی ندارم.

از زمان تصدی حسن طریقت منفرد، به عنوان سرپرست وزارت بهداشت در سه ماه گذشته به جای مرضیه وحید دستجردی حدود ۱۱ نفر از مسئولان سابق ستاد وزارت بهداشت از جمله معاون آموزشی، معاون بهداشتی، رئیس اورژانس، مدیر روابط عمومی، رئیس دفتر وزارتی، رئیس حراست، رئیس شورای آموزش پزشکی تخصصی و رئیس شورای نظارت بر تخلفات اداری تغییر کردند.

انتهای خبر