احتمال افزایش اعضای ائتلاف اکثریت اصولگرایان تا ۹ نفر/ برگزاری گردهمایی جبهه پیروان

سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی ۵ نفرِ ائتلاف اکثریت اصولگرایان به ۸ یا ۹ نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود. سید‌کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به […]

سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی ۵ نفرِ ائتلاف اکثریت اصولگرایان به ۸ یا ۹ نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

خبرگزاری فارس: احتمال افزایش اعضای ائتلاف اکثریت اصولگرایان تا ۹ نفر/ برگزاری گردهمایی جبهه پیروان

سید‌کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به اولین جلسه شورای مرکزی این جبهه با حضور باهنر و متکی به عنوان کاندیداهای انتخابات یازدهم اظهار داشت: آنها در این جلسه که پنجشنبه گذشته برگزار شد گزارشی از ائتلاف اکثریت اصولگرایان ارائه دادند.

 

سجادی ادامه داد: اعضای این ائتلاف تاکید دارند که در این ائتلاف برای ورود کسانی که ویژگی کاندیدا شدن داشته باشند و در عین حال اصولگرا محسوب شوند، باز است از این رو احتمال افزایش ائتلاف اکثریت از میان کاندیداهای مطرح وجود دارد به ویژه اینکه اگر جامعه روحانیت و جامعه مدرسین بخواهند اقداماتی را انجام دهند ممکن است افراد دیگری نیز به این ائتلاف بپیوندند.

 

سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی این ۵ نفر به ۸ یا ۹ نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

 

وی با اشاره به اینکه این ائتلاف تاکنون دیداری با ائتلاف پیشرفت نداشته است گفت: ما مشغول برنامه‌ریزی به منظور برگزاری گردهمایی و همایش‌های انتخاباتی هستیم و ممکن است ائتلاف ۵ نفره نیز گنگره‌ای برگزار کند.

انتهای خبر