معرفی ۵ استاندار جدید از سوی وزارت کشور

وزیر کشور اعلام کرد استانداران جدید هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، آذربایجان‌غربی و کردستان برای تایید به هیات دولت معرفی شدند و چهار استاندار دیگر هم تا آخر هفته معرفی می شوند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه شصت و یکمین جلسه شورای اجتماعی […]

وزیر کشور اعلام کرد استانداران جدید هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، آذربایجان‌غربی و کردستان برای تایید به هیات دولت معرفی شدند و چهار استاندار دیگر هم تا آخر هفته معرفی می شوند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه شصت و یکمین جلسه شورای اجتماعی کشور که در وزارت کشور برگزار شد، در نشستی‌خبری با خبرنگاران در باره جلسه این شورا، گفت: بعد از اینکه بنده وزیر کشور شدم، جلسه شورای اجتماعی را تشکیل دادم و امروز دومین جلسه این شورا برگزار شد.

وی افزود: در جلسه امروز اطلس اجتماعی کشور به تصویب رسید.

رحمانی‌فضلی‌در پاسخ به سوالی درباره اینکه استانداران چه زمانی انتخاب می شوند؟ اظهار داشت: به زودی همه استانداران تعیین می‌شوند. ۶ استاندار پیشنهادی را دیروز به دولت معرفی کردیم و ۴ استاندار دیگر ظرف هفته آینده تعیین می‌شوند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: استانداران هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان‌غربی را به دولت معرفی کرده‌ایم.

وی در خصوص فعالیت احزاب و حمایت وزارت کشور از خانه احزاب، افزود: هیچ نگرانی برای صدور مجوز برای احزابی که در چارچوب قانون فعالیت می‌کنند وجود ندارد و شما هیچ اعتراضی و گلایه‌ای را راجع به احزاب نمی‌بینید.

وزیر کشور اظهار داشت: در خصوص خانه احزاب نیز باید بگویم از طرف وزارت کشور مانعی برای فعالیت این خانه نیست و باید مجمع خانه احزاب تشکیل شود تا آنها بتوانند کارشان را انجام بدهند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه ارتباط خوبی را با NGO ها برقرار کرده‌ایم، تصریح کرد: درصدد هستیم اولین جلسه NGOها با حضور رئیس‌جمهور برگزار کنیم تا رئیس‌جمهور در این نشست حمایت خود را از NGO ها(نهادهای مدنی) ابراز کند.

انتهای خبر