تکلیف نامزدی سیدحسن خمینی روشن شد

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست. به گزارش اعتدال پرس، قدرت‌علی حشمتیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام خبر دیدار جمعی از نمایندگان ادوار غرب کشور، جمعی از اعضای جمعیت مستقل ایران اسلامی […]

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

به گزارش اعتدال پرس، قدرت‌علی حشمتیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام خبر دیدار جمعی از نمایندگان ادوار غرب کشور، جمعی از اعضای جمعیت مستقل ایران اسلامی و تعدادی از فعالان سیاسی با سیدحسن خمینی که شب گذشته (پنجشنبه) انجام شد اظهار کرد: در این جلسه طی گزارشی از وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور، خواسته شد که از بین هاشمی رفسنجانی، سیدحسن خمینی، ناطق نوری و سیدمحمد خاتمی یک نفر خود را در معرض انتخابات ریاست جمهوری قرار دهند.

این فعال سیاسی ادامه داد: سیدحسن خمینی در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد که پیشنهادات دوستان که همه از دلسوزان نظام قابل توجه مسئولان قرار می‌گیرد. در حال حاضر تعداد نامزدها کم نیست که من وارد انتخابات شوم. وی همچنین خطاب به افراد حاضر در این جلسه گفت “شما با توجه به ارتباطی که با نامزدهای انتخاباتی دارید برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات تلاش کنید و ان‌شاءالله خواهیم دید که به یاری خداوند متعال و با درایت مقام معظم رهبری،‌ مسئولان، نخبگان و دلسوزان نظام مشکلات مردم حل می‌شود.

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان ادوار غرب کشور نیز به ارائه گزارش پرداختند و مجید انصاری نیز سخنان کوتاهی انجام داد. حشمتیان در پایان گفت: جمعیت مستقل ایران اسلامی و نمایندگان ادوار غرب کشور در سال گذشته با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار داشته‌اند و به زودی نیز با حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری و سیدمحمد خاتمی نیز دیدارهایی انجام می‌دهند.

در این دیدار، جمعی از نمایندگان ادوار و فعلان سیاسی از جمله علی‌کرم محمدیان، محمدجعفر آئین‌پرست، جلالی‌زاده، محمد محمدرضایی، سیدحسن موسوی، نقبایی، حسنی، ساداتیان، کریمیان، حبیب‌زاده، باقری، محمدعلی کریمی، موسوی اجاق، طجرلو، علیزاده، خوشبخت و برزگر به ارائه گزارش و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

انتهای خبر