حرمسرای میلیونر ایرانی در اسپانیا

یک مرد ایرانی به نام شجاع شجاعی به اتهام درست کردن حرمسرا در شهر ماربلای اسپانیا بازداشت شد. به گزارش اعتدال پرس، ایران خبر به نقل از تلگراف  نوشت: به گفته پلیس اسپانیا ۹ نفر از این زنان که ۲۰ الی ۳۰ ساله‌اند، مدعی شده‌اند که به زور در خانه آقای شجاعی نگه داشته شده […]

یک مرد ایرانی به نام شجاع شجاعی به اتهام درست کردن حرمسرا در شهر ماربلای اسپانیا بازداشت شد.

به گزارش اعتدال پرس، ایران خبر به نقل از تلگراف  نوشت: به گفته پلیس اسپانیا ۹ نفر از این زنان که ۲۰ الی ۳۰ ساله‌اند، مدعی شده‌اند که به زور در خانه آقای شجاعی نگه داشته شده بوده‌اند. با این حال یکی از خدمتکاران خانه گفته است این زنان هر روز آزادانه از منزل بیرون می‌رفتند و در شهر گردش و خرید می‌کردند و تا جایی که او مطلع است اجباری برای ماندن آن‌ها در خانه آقای شجاعی در کار نبوده است. پلیس اسپانیا بعد از بازجویی‌های اولیه آقای شجاعی را با وثیقه آزاده کرده و زنان ساکن خانه را با فرزندانشان به محلی دیگر منتقل کرده است.

فرزندان آقای شجاعی بین نه ماه تا هفت سال سن دارند. یکی از همسایه‌های این عمارت بزرگ ده اتاق خوابه که به سبک عربی ساخته شده است می‌گوید این زنان همراه با فرزندانشان هر روز با اتوموبیل‌های اعیانی از خانه بیرون می‌آمدند و همیشه لباس‌های گران‌قیمت به تن داشتند.

شجاع شجاعی علاوه بر تابعیت ایران، دارای گذرنامه بریتانیایی نیز است.

انتهای خبر