بیماری مرموز برای خودروها در سراب/ بنزین مسموم شاید!

در روزهای اخیر تعدادی از رانندگان خودروهای بنزین‌سوز در شهرستان سراب از به وجود آمدن یک مشکل فنی در موقع روشن کردن ماشین خود شکایت می‌کنند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، سئول نمایندگی ایران خودرو در سراب بعد از ظهر امروز در جمع رانندگان مراجعه‌کننده به مرکز، از مراجعات تعداد زیادی از رانندگان […]

در روزهای اخیر تعدادی از رانندگان خودروهای بنزین‌سوز در شهرستان سراب از به وجود آمدن یک مشکل فنی در موقع روشن کردن ماشین خود شکایت می‌کنند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، سئول نمایندگی ایران خودرو در سراب بعد از ظهر امروز در جمع رانندگان مراجعه‌کننده به مرکز، از مراجعات تعداد زیادی از رانندگان با مشکل مشابه خبر داد و افزود: در بررسی‌های به عمل آمده هیچ مشکل فنی در این زمینه شناسایی نشده و احتمال زیاد مشکل از سوخت خودروها باشد.

با این تفاسیر با چرخی در شهر به سراغ یکی از مکانیک‌های قدیمی و خبره این شهر رفتیم تا حال خودروها را از یک اهل فن در این مورد جویا شویم که نظرات جالبی را داد.

این مکانیک‌ سرابی که باقر نام دارد در پاسخ به خبرنگار فارس و یکی از راننده‌‌های سرابی که به خاطر مشکل ارتعاش و خفگی موتور در موقع استارت ماشین به مغازه وی مراجعه کرده بود، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۴۰ مورد مراجعه به این مکانیکی صورت گرفته است و خیلی زیبا توپ را به زمین سوخت مصرفی خودروها انداخت.

یک راننده بین شهری نیز در همین رابطه به خبرنگار فارس گفت: با مشکل مشابه این روزهای رانندگان سرابی به مکانیکی‌ها مراجعه کردم اما درمانی برای درد خودروی خود نیافتم و در ادامه از نگارش یک نامه شکوائیه به فرمانداری سراب خبرداد.

یک راننده دیگر نیز در این مورد گفت: به عینه مشاهده کردم که درست با سوخت‌گیری بنزین سوپر مشکل ماشینم برطرف شد و مثل روز اول شروع به کار کرد.

علی نظری مسئول روابط عمومی فرمانداری سراب نیز از تماس متعدد شهروندان سرابی با دفتر فرمانداری سراب در بیان مشکل به وجود آمده خبر داد.

از طرف دیگر اولاد نورالهی رئیس شرکت نفت ناحیه سراب گفت: هیچ مشکلی در بنزین توزیعی در شهرستان سراب از لحاظ استانداردهای فنی لازم وجود ندارد.

وی با رد مشکل نسبت داده شده به نوع بنزین توزیعی اظهار کرد: بنزین توزیعی در سراب تولید پالایشگاه تبریز بوده و این بنزین همزمان در سطح استان نیز به کل شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

به هرحال به نظر می‌رسد مشکل پیش آمده برای خودروهای سراب در حال فراگیری است و لازم است تا با بررسی دقیق و فنی موضوع پاسخ قانع‌کننده‌ای به افکار عمومی داده شود.

انتهای خبر