فعالیت « ندا» در تبریز/ اعلام موجودیت نسل دوم اصلاح طلبان آذربایجان شرقی

بعد از اعلام موجودیت نسل دوم اصلاح طلبان تهران (ندا) حالا نوبت به نسل دوم اصلاح طلبان تبریز رسیده است. به گزارش اعتدال پرس، نسل دوم اصلاح طلبان آذربایجانشرقی با حضور تعدای از فعالان سیاسی ، اجتماعی و دانشجویی استان دیروز در حالی رقم خورد که مدتی قبل در تهران نیز این جبهه با سخنرانی […]

بعد از اعلام موجودیت نسل دوم اصلاح طلبان تهران (ندا) حالا نوبت به نسل دوم اصلاح طلبان تبریز رسیده است.

به گزارش اعتدال پرس، نسل دوم اصلاح طلبان آذربایجانشرقی با حضور تعدای از فعالان سیاسی ، اجتماعی و دانشجویی استان دیروز در حالی رقم خورد که مدتی قبل در تهران نیز این جبهه با سخنرانی صادق خرزای اعلام موجودیت کرده بود.

گفتنی است یکی از فعالان این جبهه در استان آذربایجانشرقی پس از اولین جلسه گردهمایی اعضای موسس این جبهه به خبرنگاران  گفت : این جبهه یک جبهه کاملا مستقل اصلاح طلبی است و در پس و پیش هیچ فرد یا گروه دیگری نهفته نیست . وی خاطر نشان کرد عده ای از گروههای اصلاح طلب در تبریز و استان آذربایجانشرقی در اسم ها و محافل خانوادگی گیر کرده اند و متاسفانه دایره ای دور خود کشیده اند و اجازه ورود هیچ فرد یا گروه دیگری را به این دایره نمی دهد .

هدف این جبهه تشکیل جبهه فراگیر اصلاح طلبی با حضور تمام شخصیتها ، فعالان و گروههای اصلاح طلبی بدور از هرگونه انحصار طلبی است . وی در اخر عنوان کرد اگر جبهه فراگیر اصلاح طلبان تشکیل نشود حتما در آینده نزدیک باید فاتحه اصلاح طلبی را خواند .

امید تبریز

انتهای خبر