ده‌ها کاندیدا مدعی پیروزی در انتخابات شورای شهر تبریز شدند/ همهمه در فرمانداری تبریز!

برخی از این افراد در رده‌‌ی ۱۰۰ به بعد قرار دارند و از حداقل آراء نیز برخوردار نشده‌اند لکن معتقدند در حق آن‌ها اجحاف شده و تخلفات بی‌شمار سایر کاندیداها اجازه‌ی رقابت در فضایی سالم را به آنان نداده است!

با اعلام نتایج نهایی انتخابات شورا، ده‌ها کاندیدا با حضور در فرمانداری تبریز از روند برگزاری انتخابات گله کردند و با اینکه فاصله‌ی چشمگیری با نفر سیزدهم دارند، مدعی پیروزی هستند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، درپی اعلام نتایج نهایی انتخابات شورای شهر تبریز و ارائه‌ی فرصت ۲ روزه به کاندیداهای معترض جهت ارائه‌ی مستندات شکایت‌شان، تعداد زیادی از نامزدهای شکست‌خورده در پنجمین دوره انتخابات شورا به سمت فرمانداری تبریز سرازیر شده‌اند و همه‌ی آن‌ها مدعی‌اند پیروز انتخابات هستند!

برخی از این افراد در رده‌‌ی ۱۰۰ به بعد قرار دارند و از حداقل آراء نیز برخوردار نشده‌اند لکن معتقدند در حق آن‌ها اجحاف شده و تخلفات بی‌شمار سایر کاندیداها اجازه‌ی رقابت در فضایی سالم را به آنان نداده است.

باتوجه به تعدد کاندیداهای معترض و درخواست آن‌ها برای بازشماری آراء این کار ممکن نیست مگر آنکه بتوانند مستندات محکمه‌ پسندی دال بر وقوع تخلف در روند برگزاری انتخابات یا بازشماری آراء ارائه دهند.

انتهای خبر