تعویق اجرای پروژه پیاده راه خیابان جمهوری تبریز از سوی فرماندار به دلیل اعتراض اصناف و کسبه‌ بازار

اعتراض کسبه و مشکلاتی که اجرای این طرح برای کسبه ایجاد می‌کند موجب به تعویق افتادن پروژه شده است و احتمال دارد در صورت عدم اقناع اصناف، تغییراتی در نحوه‌ی اجرای طرح پدید آید.

فرمانداری تبریز با صدور اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن پروژه پیاده راه خیابان جمهوری تبریز خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، بر اساس ابلاغیه فرمانداری و با هماهنگی شهرداری کلانشهر تبریز، به منظور بررسی کارشناسانه و دقیق طرح اجرای پیاده راه خیابان جمهوری که قرار بود طبق اعلام شهرداری از تاریخ ۸ تیر عملیات اجرایی آن شروع شود، به تعویق افتاد.

مقرر شد تا سه شنبه هفته آینده ( ۱۳ تیر ) تمام اتحادیه‌های صنفی فعال در محدوده بازار، دستگاه‌های متولی، هیات امناء و معتمدین بازار تاریخی تبریز و پیرامون آن، هرگونه نقطه نظر و پیشنهاد خود را بصورت مکتوب به فرمانداری تبریز و شهرداری منطقه ۸ ارائه کنند.

بر اساس همین گزارش، در جلسه روز سه شنبه آینده که به همین منظور در فرمانداری تبریز برگزار می‌شود نقطه نظرات جمع بندی و تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

گفتنی است؛ اعتراض کسبه و مشکلاتی که اجرای این طرح برای کسبه ایجاد می‌کند موجب به تعویق افتادن پروژه شده است و احتمال دارد در صورت عدم اقناع اصناف، تغییراتی در نحوه‌ی اجرای طرح پدید آید.

انتهای خبر