صدور دو حکم جدید توسط روحانی/ آشنا و یونسی مشاورین رئیس جمهور شدند

رئیس جمهور طی حکمی مشاور فرهنگی و دستیار ویژه خود در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی منصوب کرد. به گزارش  اعتدال پرس به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام علی یونسی با حکم روحانی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی شد. محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با […]

رئیس جمهور طی حکمی مشاور فرهنگی و دستیار ویژه خود در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی منصوب کرد.

به گزارش  اعتدال پرس به نقل از مهر ، حجت‌الاسلام علی یونسی با حکم روحانی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت دینی و مذهبی شد.

محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر این خبر را تائید کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری متن حکم دکتر روحانی به این شرح منتشر کرد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای علی یونسی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، به موجب این حکم شما را به عنوان «دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی» برمی‌گزینم.

امید است با عنایات الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

حسام الدین آشنا با حکم حسن روحانی رسما به عنوان مشاور رئیس جمهور در امور فرهنگی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ متن حکم روحانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر حسام‌الدین آشنا

نظر به مراتب تعهد، توان علمی و سوابق مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور رییس‌جمهور در امور فرهنگی» منصوب می‌شوید.

امید است با عنایات الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی و رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

انتهای خبر