آخرین قیمت‌ها از بازار سکه و ارز در آستانه مذاکرات هسته ای ژنو

در آخرین قیمت‌ها نرخ دلار ۳۰۳۰ تومان، نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۳۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با نرخ ۹۵ هزار و ۱۰۰ تومان ثبت شده است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، هر اونس طلا هم اکنون در بازارهای جهانی به ارزش ۱۲۸۲ دلار رسیده است […]

در آخرین قیمت‌ها نرخ دلار ۳۰۳۰ تومان، نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۳۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با نرخ ۹۵ هزار و ۱۰۰ تومان ثبت شده است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، هر اونس طلا هم اکنون در بازارهای جهانی به ارزش ۱۲۸۲ دلار رسیده است و براساس همین نرخ ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران ۹۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

در بازار تهران هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ارزش ۹۳۶ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ارزش ۹۳۵ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با ارزش ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با ارزش ۳۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی با ارزش ۱۹۴ هزار تومان قیمت گذاری شده و فروخته می شود.

هر چند امروز (چهارشنه ۲۴ مهرماه) بخاطر عید قربان تعطیلی رسمی است و صراف‌ها و سکه فروش ها تعطیل هستند اما دلال‌های حاشیه خیابان فردوسی دلار را با نرخ آزاد مشابه دیروز ۳۰۳۰ تومان، یورو را ۴۱۰۰ تومان، پوند انگلیس را ۴۸۲۰ تومان و درهم امارات متحده عربی را ۸۲۵ تومان می فروشند.

انتهای خبر