دانشگاه علوم پزشکی استان رکوددار تغییرات مدیریتی/ انتصابات جدید دکتر صومی در دانشگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ادامه تغییرات خود در مدیریت های زیر مجموعه این دستگاه، با صدور احکام جداگانه ای، مدیران جدید روابط عمومی و حراست دانشگاه علوم پزشکی را منصوب کرد تا تعداد عزل و نصب های دکتر صومی در این دانشگاه به بالای ۲۰  مورد برسد. به گزارش اعتدال پرس، با توجه […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ادامه تغییرات خود در مدیریت های زیر مجموعه این دستگاه، با صدور احکام جداگانه ای، مدیران جدید روابط عمومی و حراست دانشگاه علوم پزشکی را منصوب کرد تا تعداد عزل و نصب های دکتر صومی در این دانشگاه به بالای ۲۰  مورد برسد.

به گزارش اعتدال پرس، با توجه به نارسایی های متعدد در عملکرد و سیستم مدیریتی حوزه بهداشت و درمان استان، امید است تغییرات گسترده ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان صرفا بر اساس روابط سیاسی و سلیقه ای نبوده و منجر به اصلاح وضعیت نامطلوب و ارتقا سطح خدمات رسانی در این حوزه مهم و استراتژیک شود.

سرپرست حراست دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب شد. 

به گزارش اعتدال پرس، در حکم صادره خطاب به نصرتی آمده است:

باسلام و صلوات برمحمدو آل محمد(ص) احتراماً با توجه به پیشنهاد ریاست محترم دانشگاه وموافقت سازمان حراست کل کشور، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست حراست دانشگاه علوم پزشکی تبریزمنصوب میشوید تا با استعانت از خداوند سبحان و عنایات حضرت ولی عصر(عج) در راستای نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و احترام به شان و کرامت والای انسان ها، رعایت ضوابط و مقررات اداری، اصول اسلامی و دفاع از ارزشها را سرلوحه کار خود قرار دهید

. امید است با حرکت بر مدار اعتدال ، قانونگرایی، و بهره گیری از کلیه ظرفیت ها و تواناییهای موجود در جهت صیانت از سرمایه های مادی و معنوی نظام از هیچ کوششی دریغ ننموده و در پرتو الطاف بی بدلیل الهی در راستای انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید

. گفتنی است سیفعلی نصرتی متولد سال ۱۳۴۸مغان بوده و فارغ التحصیل لیسانس پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی تبریزمیباشد.

وی دارای بیش از بیست و دو سال سابقه خدمت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده و از سوابق اجرایی ایشان میتوان به موارد ذیل اشاره نمود: 

۱- پرستار بیمارستان هفتم تیر ۲- کارشناس پرستاری و کارشناس نظارت بردرمان ۳-کارشناس خدمات درمانی و هماهنگی اورژانس ۴- رئیس اداره پرستاری استان به مدت ۶ سال ۵- دبیر تعزیرات حکومتی بهداشتی و درمانی استان ۶- عضو شورای پرستاری وزارت بهداشت و درمان ۷- رئیس هیئت مدیره انجمن پرستاری استان به مدت ۸ سال ۸- رئیس کمیته هماهنگی و موسس صندوق قرض الحسنه پرستاری امام جواد (ع) ۹- رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تبریز و شهرستانهای تابعه ۱۰- عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور ۱۱- عضو شورای بسیج جامعه پزشکی استان ۱۲- مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز. ۱۳-مشاور رئیس دانشگاه و رئیس اداره بازرسی و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه. شایان ذکر است  مراسمی بمناسبت تکریم از زحمات حاج آقا پاشایی فر، در سالن اجتماعات حوزه ریاست برگزارشد و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر گردید .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریزمنصوب شد 

رییس دانشگاه علوم پزشکی، دکترعلیرضا باقر زاده کریمی را به عنوان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز منصوب کرد

در حکم  دکتر محمد حسین صومی، خطاب به دکتر علیرضا باقرزاده کریمی چنین آمده است :

دکترعلیرضا باقرزاده کریمی  پزشک عمومی  شاغل در معاونت دانشجویی و فرهنگی  با توجه به سوابق و تجربیات مفید  جنابعالی در فعالیت های رسانه ای بدینوسیله با حفظ پست سازمانی بعنوان “مدیر روابط عمومی دانشگاه “منصوب میشوید

. با عنایت به نقش مؤثر روابط عمومی در ارتباط با مخاطببین و تعامل با نهاد ها و مجموعه های درون سازمانی و برون سازمانی و ارتقاء دانشگاه ، امید است با برنامه ریزی و تلاش و همکاری با همه واحدهای دانشگاه در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

سوابق دکترعلیرضا باقرزاده کریمی،بشرح زیر میباشد:

– فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال ۱۳۸۲ از تهران. – اشتغال در مراکز بهداشتی درمانی روستایی و شهری روستایی از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ – پزشک مسئول فنی و بیماریها و سل شهرستان هریس از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ – رییس مرکز بهداشت شهرستان هریس از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ – پزشک خانواده شهرستان هریس در سال ۱۳۸۹ – کارشناس گروه گسترش شبکه مرکز بهداشت تبریزاز سال ۱۳۹۰تا۱۳۹۱ – دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز از آبان ۱۳۹۱تاکنون . سوابق فرهنگی – رسانه ای – عضو شورای فرهنگی دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد تهران. – مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد تهران. – عضو شورای مرکزی انجمن قران و عترت دانشگاه شاهد تهران . – عضو هیات تحریریه نشریه دانشجویی اندیشه ناب . – مجری و کارشناس برنامه های تلویزیونی سلامت محور شبکه استانی سهندتبریز.

انتهای خبر