حاشیه های نشست خبری رئیس شورای شهر تبریز: از تخلفات در شهرداری خبر دقیق ندارم/ با مدیرعامل مترو اختلاف داریم

نشست خبری رئیس شورای شهر تبریز عملا خبر تازه ای برای خبرنگاران در پی نداشت و به یک سری جوابهای سر کاری و البته سوالهای بی جواب منتهی شد. به گزارش اعتدال پرس، نشست خبری روز گذشته ششگلانی ، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ، با تعریف و تمجید رئیس شورا از عملکرد شورا و […]

image_pdfimage_print

شورای شهر تبریز

نشست خبری رئیس شورای شهر تبریز عملا خبر تازه ای برای خبرنگاران در پی نداشت و به یک سری جوابهای سر کاری و البته سوالهای بی جواب منتهی شد.
به گزارش اعتدال پرس، نشست خبری روز گذشته ششگلانی ، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ، با تعریف و تمجید رئیس شورا از عملکرد شورا و شهرداری در دوره فعلی آغاز و با جوابهای بی سر و ته به پایان رسید.

در این نشست خبری که با استقبال خبرنگاران مواجه شده بود ، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره طرح شهرداری تبریز برای سنگفرش کردن خیابان جمهوری اسلامی تبریز که خبر آن به صورت گسترده منتشر شده بود ، آن را شوخی آخر سال عنوان کرد و از آن اظهار بی اطلاعی نمود.

وی با بی مسئولیت دانستن شورا در این زمینه تصمیم گیری در زمینه مسائل ترافیک را بر عهده شورای ترافیک دانست و اظهار کرد: شورا تنها در برخی جلسات به عنوان میمان دعوت می شود و اگر قرار باشد چنین طرح بزرگی اجرا شود مستلزم طی مراحل مختلف است.

ششگلانی همچنین در برابر سوالهای متعدد خبرنگاران مبنی بر نامناسب بودن محل برگزاری نشست خبری که به اعتقاد خبرنگاران توهین به آنان محسوب می شد سکوت چندین باره نمود.

وی در این نشست بر خلاف شهردار تبریز که جواب دقیقی از میزان تخلفات صورت گرفته در شهرداری تبریز طی ۷ سال گذشته داده بود ، از پاسخ دادن طفره رفت و تاکید نمود : مسائل بررسی میشود ، اگر تخلفی باشد رسیدگی می شود!!

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه در جواب پرسش خبرنگار روزنامه ایران مبنی بر تدبیر شورای اسلامی شهر تبریز در برابر احتمال تبعات منفی فرهنگی حضور بیماران خارجی در تبریز بر گسترش خدمات دهی گردشگری و بازدید اتباع خارجی از نقاط جذاب تبریز تاکید نمود.

ششگلانی در سخنان خود تاکید نمود که شورای اسلامی تبریز با هیچ کس اختلاف ندارد اما در مسائل اجرایی با برخی از جمله مدیر عامل مترو اختلاف دارند وسخنان مدیر عامل متروی تبریز در مورد زمان بهره برداری از مترو را زیر سوال برد.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری در زمینه علل نشست خیابان تازه احداث شده و خسارات آن به شهروندان وعده بررسی را داد و سوال دیگر در زمینه چرایی احداث بیمارستان در شلوغ ترین نقطه شهر را بی ارتباط با شورا دانست.

به گزارش آناج ، حضور رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این نشست خبری بر خلاف شهردار تبریز بدون اطلاع کافی از مسائل مختلف جاری در شهر بود و جوابهای رئیس شورا عملا نتوانست خبرنگاران حاضر درجلسه را قانع کند.

نشست خبری رئیس شورای شهر تبریز عملا خبر تازه ای برای خبرنگاران در پی نداشت و به یک سری جوابهای سر کاری و البته سوالهای بی جواب منتهی شد.

انتهای خبر