جواب رد رفسنجانی به دعوت انتخاباتی استانداران و نمایندگان سابق آذربایجان شرقی در دیدار با وی+تصاویر

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام طبق روال ایام اخیر، در روزهای گذشته نیز دو دیدار داشت که البته حاشیه هایی را هم به همراه داشت. اولی دیدار با استانداران سابق که در این دیدار عبدالعلی زاده و یحیی محمدزاده استانداران سابق آذربایجان شرقی در دولت اصلاحات حضور داشتند. گفته می شود هاشمی در این دیدار سخنان […]

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام طبق روال ایام اخیر، در روزهای گذشته نیز دو دیدار داشت که البته حاشیه هایی را هم به همراه داشت.

اولی دیدار با استانداران سابق که در این دیدار عبدالعلی زاده و یحیی محمدزاده استانداران سابق آذربایجان شرقی در دولت اصلاحات حضور داشتند.

گفته می شود هاشمی در این دیدار سخنان جنجالی علیه دخالت گسترده سپاه در مسایل اقتصادی و سیاسی کشور و دیوار بلند بی اعتمادی میان وی و مقام معظم رهبری بیان کرده است.

دیدار بعدی هم با نمایندگان مجلس هشتم بود که از آذربایجان شرقی سازدار، نصیرپور و مسعودی ریحان تنها نمایندگان حاضر در این دیدار بودند.

به گزارش اعتدال پرس،  داریوش قنبری نماینده مجلس هشتم و از چهره‌های اصلاح‌طلب در مورد دیدار چندی از نمایندگان مجلس هشتم با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: نمایندگان درباره حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات و ضرورت کاندیداتوری ایشان سؤالاتی را از رئیس مجمع داشتند ولی آقای هاشمی صراحتاً پاسخی ندادند.

وی افزود: معتقدیم که آقای هاشمی رفسنجانی فعلاً درحال رصد کردن اوضاع برای کاندیداتوری یا عدم کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری است.

قنبری در ادامه تصریح کرد: نمایندگان مجلس هشتم از هاشمی رفسنجانی خواستند که یا خودشان کاندیدا شود یا از آقای خاتمی بخواهند نامزد شود که آقای هاشمی گفت بهتر است با خود آقای خاتمی در این‌باره صحبت کنید.

انتهای خبر