راهپیمایی اعتراض آمیز مردم تبریز در محکومیت اهانت به صحابه پیامبر

مردم تبریز در محکومیت اهانت به مرقد جناب حجربن عدی از صحابه بزرگوار پیامبر اعظم (ص) و حضرت علی (ع) امروز راهپیمایی اعتراض‌آمیز برگزار کردند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، مردم ولایت‌مدار تبریز امروز بعد از پایان اقامه نمازعبادی سیاسی جمعه راهپیمایی اعتراض آمیز، اهانت به مرقد جناب حجربن عدی از صحابه […]

مردم تبریز در محکومیت اهانت به مرقد جناب حجربن عدی از صحابه بزرگوار پیامبر اعظم (ص) و حضرت علی (ع) امروز راهپیمایی اعتراض‌آمیز برگزار کردند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، مردم ولایت‌مدار تبریز امروز بعد از پایان اقامه نمازعبادی سیاسی جمعه راهپیمایی اعتراض آمیز، اهانت به مرقد جناب حجربن عدی از صحابه بزرگوار پیامبر اعظم (ص) و حضرت علی (ع) از مصلای امام خمینی به طرف میدان ساعت برگزار و محکوم کردند.

راهپیمایان در حالی که دست نوشته‌ها و پلاکارهای مختلفی مبنی بر محکوم کردن جنایات تروریست‌های تکفیری و سلفی در اهانت به اماکن مذهبی و قبور صحابی اسلام را با خود حمل می‌کردند با شعارهای مختلف، خشم و نفرت خود را به عوامل استکبار جهانی نشان دادند.

مردم ولایت‌مدار تبریز در طول مسیر راهپیمایی با شعارهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر تروریست، بر حمایت از امت اسلام در مقابل دنیای استکباری تاکید کردند.

راهپیمایان تبریزی ضمن محکوم کردن جنایت وقیحانه توسط تروریست های تکفیری در سوریه به مرقد مطهر حجر بن عدی بر لزوم هوشیاری در مقابل توطئه‌گران و عوامل آنها در جهان اسلام و همچنین وحدت مسلمانان در مقابل اهداف آمریکا و اسرائیل غاصب تاکید کردند.

انتهای خبر