ابراهیم‌زاده سرمربی تراکتورسازی تبریز شد

منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی فصل گذشته نفت تهران و یکی از سه گزینه هدایت پرسپولیس پس از توافق با باشگاه تراکتور سازی تبریز به طور رسمی به تیم فوتبال این باشگاه پیوست. به گزارش اعتدال پرس به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مذاکرات اولیه منصور ابراهیم‎‌زاده با حمید زینی‌زاده، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی روز یکشنبه […]

image_pdfimage_print

منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی فصل گذشته نفت تهران و یکی از سه گزینه هدایت پرسپولیس پس از توافق با باشگاه تراکتور سازی تبریز به طور رسمی به تیم فوتبال این باشگاه پیوست.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مذاکرات اولیه منصور ابراهیم‎‌زاده با حمید زینی‌زاده، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی روز یکشنبه انجام شد. ابراهیم‌زاده پس از انجام این مذاکرات برای پیوستن به تیم تراکتور سازی به توافقات اولیه رسید و قرار شد روز سه شنبه با عقد قرارداد نهایی به صورت رسمی سر مربی فصل بعد تراکتورسازان شود.

منصور ابراهیم‌زاده که سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را با تیم ذوب‌آهن در کارنامه خود دارد، در حالی با مسئولان تراکتورسازی به توافق رسیده است که به عنوان یکی از گزینه‌های پرسپولیس هم مطرح شده بود.

انتهای خبر