جشن عقدی که تبدیل به عزا شد

تصادف در جاده قدیم بابل به آمل سبب کشته شدن سه نفر از سرنشینان خودرویی شد که قصد داشتند برای خرید جشن عقد به بازار بروند. به گزار ش اعتدال پرس، این تصادف صبح روز یکشنبه با برخورد یک دستگاه خودروی سواری ‘ ال ۹۰ ‘ به تیر چراغ برق در محدوده روستای ‘ خطیب […]

image_pdfimage_print

تصادف در جاده قدیم بابل به آمل سبب کشته شدن سه نفر از سرنشینان خودرویی شد که قصد داشتند برای خرید جشن عقد به بازار بروند.

به گزار ش اعتدال پرس، این تصادف صبح روز یکشنبه با برخورد یک دستگاه خودروی سواری ‘ ال ۹۰ ‘ به تیر چراغ برق در محدوده روستای ‘ خطیب ‘ رخ داد و سبب کشته شدن سه تن از سرنشینان و زخمی شدن یک نفر دیگر شد.

رییس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بابل در این باره گفت : موضوع تصادف طی تماس تلفنی مردمی به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد و بلافاصله نیز تکنسین های پایگاه امین آباد و دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.
‘ مهدی محمدیان ‘ افزود : متاسفانه در این حادثه راننده خودرو که مردی حدود ۲۴ ساله بود و دو زن حدود ۲۸ و ۳۰ساله که از سرنشینان خودور بودند به علت شدت جراحات در دم جان سپردند و تلاش تکنسین های اورژانس ۱۱۵ برای احیای مصدومان ثمری نداشت.
وی ادامه داد : همچنین سرنشین دیگر این خودرو که مردی ۲۲ ساله بود دچار شکستگی از ناحیه سر ، صورت وکتف شد که پس از اقدامات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شد.
رییس مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ بابل گفت: همگی این افراد اعضای یک خانواده بودند و قصد خرید برای مراسم عقد را داشتند.
وی با ابراز تاسف از این حادثه ، از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی مراقب سلامت خود و دیگران باشند تا جامعه دیگر شاهد چنین وقایع تلخی نباشد.

انتهای خبر