خاتمی سازش را کوک کرد/ دعوت رسمی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از خاتمی

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات طی بیانیه‌ای از خاتمی برای نامزدی در انتخابات ۹۲ دعوت کرد. به گزارش فارس، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است. بسم‌الله الرحمن‌الرحیم مردم شریف ایران اسلامی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از بررسی جوانب مختلف پیرامون […]

image_pdfimage_print
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات طی بیانیه‌ای از خاتمی برای نامزدی در انتخابات ۹۲ دعوت کرد.

به گزارش فارس، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

مردم شریف ایران اسلامی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از بررسی جوانب مختلف پیرامون یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین با عنایت به شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بین‌المللی و در پی نظرخواهی از نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها و احزاب اصلاح‌طلب در سراسر کشور و فعالین استان‌ها و تمایلات مردمی که طی یک سال گذشته با وجود مشکلات و محدودیت‌های مختلف صورت گرفته است در جلسه مورخ 27 /12 /91 خود با اجماع نظرات از حجت‌الاسلام سیدمحمد خاتمی به عنوان نامزد اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت به عمل می‌آورد و امیدوار است مجموعه شرایط به گونه‌ای پیش رود که وی نامزدی در انتخابات پیش رو را بپذیرند.

والسلام

بر این اساس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات متشکل از مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، حزب کارگزارن، انجمن اسلامی محققان، مجمع نیروهای خط امام، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها، انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران، حزب اراده ملت ایران، انجمن روزنامه‌نگاران زن ایران، حزب اسلامی کار، مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی، انجمن اسلامی مهندسان، مجمع ادوار نمایندگان شورای اسلامی، حزب مردم‌سالاری، حزب همبستگی، خانه کارگر، حزب جوانان ایران اسلامی، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی است.

انتهای خبر