سخنگوی کمیسیون تلفیق خبر داد: آستان قدس و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به جمع مالیات دهندگان پیوستند/نظارت ویژه بر مناطق آزاد

مفتح گفت: مقرر شد منابع درآمد مالیاتی حاصل از فعالیت‌های اقتصادی شرکت‌های تابعی آستان قدس به‌صورت بودجه‌ای در ردیف جمعی و خرجی به آستان قدس برگردد و در آنجا هزینه شود. به گزارش اعتدال پرس، سخنگوی کمیسیون تلفیق در جلسه دیروز کمیسیون گفت: امسال سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی موظف می‌شود در بودجه سال٩۴ بر سازمان […]

image_pdfimage_print

مفتح گفت: مقرر شد منابع درآمد مالیاتی حاصل از فعالیت‌های اقتصادی شرکت‌های تابعی آستان قدس به‌صورت بودجه‌ای در ردیف جمعی و خرجی به آستان قدس برگردد و در آنجا هزینه شود.

به گزارش اعتدال پرس، سخنگوی کمیسیون تلفیق در جلسه دیروز کمیسیون گفت: امسال سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی موظف می‌شود در بودجه سال٩۴ بر سازمان مناطق آزاد به صورت ویژه نظارت کرده و بودجه سال٩۵ این سازمان را در لایحه بودجه بیاورد.

وی با اشاره به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق می‌گوید: ما ‌بندی را به لایحه بودجه اضافه کردیم که براساس آن استان‌های مقدس مثل آستان قدس‌رضوی، حرم حضرت معصومه(س) و شاهچراغ و قرارگاه‌های سازندگی موظف می‌شوند در سال٩۴ اظهارنامه مالیاتی و حساب سود و زیان خود را به سازمان امور مالیاتی تسلیم کنند و طبق قانون، مالیات‌های مستقیم مالیات خود را بپردازند.

مفتح در این خصوص اظهار داشت: البته مقرر شد منابع درآمد مالیاتی حاصل از فعالیت‌های اقتصادی شرکت‌های تابعی آستان قدس به‌صورت بودجه‌ای در ردیف جمعی و خرجی به آستان قدس برگردد و در آنجا هزینه شود.

انتهای خبر