خطیبی: عباسی به تنهایی نمی تواند باشگاه را اداره کند/ اردوی ترکیه در برنامه های ما نبود!

رسول خطیبی از برپایی اردوی دبی بسیار راضی است و به نظر می رسد که به اهداف از پیش تعیین شده ای که در ذهن داشته رسیده است و تیمی سرحال و قبراق را برای نیم فصل دوم مسابقات نفس گیر لیگ برتر آماده کرده است. برای آگاهی از آخرین وضعیت تیم محبوب آذربایجان گپ […]

image_pdfimage_print

رسول خطیبی از برپایی اردوی دبی بسیار راضی است و به نظر می رسد که به اهداف از پیش تعیین شده ای که در ذهن داشته رسیده است و تیمی سرحال و قبراق را برای نیم فصل دوم مسابقات نفس گیر لیگ برتر آماده کرده است.

برای آگاهی از آخرین وضعیت تیم محبوب آذربایجان گپ کوتاهی با این مربی جوان و موفق زده ایم که باهم می خوانیم:

از تیم چه خبر؟

الحمدا… همه چیز عالی است. بعد از چند روز تعطیلی دوباره تمریناتمان را شروع کرده ایم.

از اردوی دبی راضی بودید؟

یکی از بهترین اردوها بود و با فشاری که در تمرینات داشتیم بچه ها به آمادگی کاملی رسیده اند و در نیم فصل دوم شاهد ثمرات این اردو خواهیم بود. بسیاری از بازیکنان تجربه بازی با تیم های آسیایی و عربی را ندارند و با توجه به همگروهی با تیم های عربی، این اردو و بازی با تیم الاهلی بسیار مفید فایده خواهد بود تا بچه ها با آمادگی بیشتری در جام باشگاه های آسیا بازی کنند.

لغو اردوی ترکیه خللی در برنامه های تمرینی تیم بوجود نیاورد؟

ما اصلا برای اردوی ترکیه برنامه ریزی نکرده بودیم. من نمیدانم این حرف ها از کجا نشات گرفته است.

ولی در خبرها بود که اردوی ترکیه لغو شده است. حتی از سوی باشگاه هم اعلام شد

هیچ خبری از سوی باشگاه در این زمینه اعلام نشده و عرض کردم که در برنامه ما برای تعطیلات نیم فصل، اردوی ترکیه پیش بینی نشده بود. فقط قرار بود یک بازی در ترکیه برگزار کنیم که این مسابقه از سوی اسپانسر مسابقه لغو شد. ما آماده سفر و انجام مسابقه بودیم که مطلع شدیم که این دیدار برگزار نمی شود.

و باز هم داستان تکراری بازیکنان سرباز!

همه جا صحبت از بازیکنان سرباز است. ما تابع تصمیم متولیان امر هستیم. هر تصمیمی بگیرند برای ما قابل احترام و اجرایی است.

از قراین چنین برمیاید که حضورشان در تیم ها منتفی شده است

این هم از شانس ماست!

در تمرینات حضور دارند؟

بله. به هرحال اینها بازیکن تراکتور هستند و تا تعیین تکلیف نهایی در کنار تیم هستند و در تمرینات به ما کمک می کنند.

از جذب بازیکنان جدید راضی هستید؟

در فصل نقل و انتقالات باشگاه بسیار خوب عمل کرد و توانستیم به اهدافی که داشتیم برسیم

پرونده نقل و انتقالات برای تیم بسته شده است؟

قرار است که یک بازیکن خارجی را هم به تیم اضافه کنیم که طی یکی دو روز اینده مشخص خواهد شد. فردین عابدینی را هم که چند روز پیش به خدمت گرفتیم.

فردین عابدینی یکی دو فصل پیش در تیم حضور داشت و عملکرد زیاد مناسبی هم نداشت

(با تعجب) اتفاقا در آن فصل یک پدیده بود! انتظار نداشتم چنین نظری داشته باشید

ولی همیشه مصدوم بود!

دیدید که پس از رفع مصدومیت هم به تیم استقلال پیوست. حالا این دلیل نمی شود که یک بازیکن را به خاطر مصدومیتی که برایش پیش آمده تخطئه کنیم و توانایی هایش را نادیده بگیریم.

بازی با ملوان را چطور می بینید؟

به هرحال پس از ۵۰روز به میدان می رویم و همیشه بازی اول در چنین شرایطی بسیار سخت است. این در حالی است که ملوان با تغییر مربی با یک تغییر در تفکر و تاکتیک تیمی به میدان خواهد آمد و این کار را سخت تر هم خواهد کرد ولی ما تراکتور هستیم و هدف مان کسب حداکثر امتیاز از مسابقه است.

اندرانیک تیموریان کی به تیم ملحق می شود و آیا در این دیدار از وی استفاده خواهید کرد؟

منتظر هستیم تا امروز و فردا به تیم ملحق شود و اگر بتوانیم تا روز مسابقه ریکاوری روحی و روانی خوبی داشته باشیم، بی شک فرصت بازی خواهد داشت.

لک هم که به تیم برگشت

تکلیف را باشگاه مشخص کرده و در تمرینات تیم حضور دارد

وضعیت سنگربان سنگالی تیم مشخص شده است؟

اندوی در روزهای اول آامادگی بدنی مناسبی نداشت و با تمرینات سخت و فشرده ای که داشتیم کم کم به شرایط ایده آل رسیده است. کارت بازی اندوی هم صادر شده و مشکلی برای بازی برابر ملوان ندارد.

در خصوص مدیرعامل باشگاه چه نظری دارید. با توجه به این که فردا (سه شنبه) جلسه هیئت مدیره برگزار می شود و شاید نام مدیرعامل جدید هم اعلام شود.

آقای عباسی در این مدتی که به عنوان سرپرست پیگیر کارها بودند زحمات زیادی کشیدند ولی می دانید که آدم رکی هستم. با توجه به زحماتی که کشیده اند معتقدم که نمی توانند به تنهایی باشگاه را اداره کنند و باید که یک تیم قوی در کنارشان حضور داشته باشد.

چه صحبتی با تماشاگرانی دارید که مدت هاست از تیم محبوبشان دور هستند

همیشه گفته ام که تراکتور با تماشاگرانش شناخته می شود و هویت باشگاه همین هواداران هستند. امیدوارم در ادامه لیگ هم مثل همیشه یار و یاور تیم باشند و با حضورشان در ورزشگاه انگیزه مضاعفی را به تیم تزریق کنند. ما هم تلاش خواهیم کرد تا با ارائه بازی های خوب و کسب نتایج مطلوب دل این هواداران عزیز را شاد کنیم.

و صحبت پایانی؟

جا دارد بازهم از تماشاگران تشکر کنم. و از اینکه با تلاش های آقای عباسی توانستیم اردوی مناسبی را در دبی داشته باشیم از ایشان تشکر می کنم و امیدوارم با بازی های خوب بتوانیم پاسخگوی این تلاش ها باشیم.

انتهای خبر