جزئیات مرگ مدیر عامل یک باشگاه فوتبال عراق در تبریز +عکس

مدیر عامل باشگاه اربیل عراق که برای مذاکره با محمد احمدزاده به ایران سفر کرده بود، در تبریز درگذشت. به گزارش اعتدال پرس، محمد احمدزاده، سرمربی سابق ملوان فصل گذشته هدایت تیم اربیل عراق را بر عهده داشت و تیمش در لیگ کردستان نتایج خوبی کسب کرد. او برای این فصل هم با پیشنهاد مدیران […]

image_pdfimage_print

مدیر عامل باشگاه اربیل عراق که برای مذاکره با محمد احمدزاده به ایران سفر کرده بود، در تبریز درگذشت.

به گزارش اعتدال پرس، محمد احمدزاده، سرمربی سابق ملوان فصل گذشته هدایت تیم اربیل عراق را بر عهده داشت و تیمش در لیگ کردستان نتایج خوبی کسب کرد. او برای این فصل هم با پیشنهاد مدیران این باشگاه مواجه شد، اما اتفاقی عجیب باعث شده تاکنون وضعیت هدایت این تیم نامشخص باشد.

در روزهای گذشته مدیران این باشگاه عراقی برای مذاکره با احمدزاده به ایران آمده بودند تا او را برای هدایت این تیم متقاعد کنند، اما روز گذشته (سه‌شنبه) در نزدیکی های تبریز دچار سانحه رانندگی شدند و مدیر‌عامل این باشگاه جان خود را در این شهر از دست داد.1348910354_zdhpr26nlyr7tmvc5i9.jpg

محمد احمدزاده در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره این اتفاق گفت: دو نفر از اعضای هیات مدیره و مدیر باشگاه با اتومبیل شخصی خود از مرز پیرانشهر وارد ایران شده بودند که در منطقه ملکان و در فاصله یک ساعتی تبریز دچار سانحه رانندگی شدند و مدیر باشگاه پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات شدید وارد شده به ریه‌اش جانش را از دست داده است.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: با این اتفاق به تبریز آمدم تا بتوانم برگه ترخیص جسد او را از پزشکی قانونی دریافت کنم تا او را به عراق باز گردانیم. خانواده‌ او تا به این لحظه نتوانستند ویزا دریافت کنند و به همین دلیل تصمیم گرفتم مراحل اداری را انجام دهم تا هر‌ چه‌ سریع‌تر او به عراق باز گردد.

احمدزاده اظها‌ر کرد: مدیر باشگاه هنگام رانندگی کمربند ایمنی خود را نبسته بود و در هنگام سانحه به دلیل برخورد شدید جفت ریه‌اش پاره شد و پزشکان تبریزی علی‌رغم تلاش‌های بسیارشان نتوانستند او را نجات دهند.

انتهای خبر