قتل خبرنگار آذربایجانی به خاطر انتقاد از یک بازیکن فوتبال +عکس

یک خبرنگار آذربایجانی پس از این که صحبت‌هایی در مورد کاپیتان باشگاه کابالا، جاوید حسین‌اف، انجام داد مورد حمله قرار گرفت و کشته شد. به‌ گزارش اعتدال پرس به نقل از ‌ساکرنت، راسیم علی‌اف که در ann.az کار می‌کند به خاطر جراحاتی که به او وارد شده بود در بیمارستانی در شهر باکو از دنیا رفت. […]

image_pdfimage_print

یک خبرنگار آذربایجانی پس از این که صحبت‌هایی در مورد کاپیتان باشگاه کابالا، جاوید حسین‌اف، انجام داد مورد حمله قرار گرفت و کشته شد.

به‌ گزارش اعتدال پرس به نقل از ‌ساکرنت، راسیم علی‌اف که در ann.az کار می‌کند به خاطر جراحاتی که به او وارد شده بود در بیمارستانی در شهر باکو از دنیا رفت.

الشن اسماعیل اف ۲۱ ساله که از اقوام حسین‌اف به شمار می‌رود و در تیم AZAL باکو بازی می‌کند موفق شد خودش را به پلیس برساند.

علی‌اف به انتقاد از حسین‌اف پرداخته بود که یکی از ستاره‌های تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل آذربایجان است. حسین‌اف که در پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل سیپریوت در چارچوب ر‌قا‌بت‌های لیگ اروپا به خوشحالی پرداخته بود و پرچم تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ترکیه را به دست داشت، مورد انتقاد قرار گرفته بود.

حسین اف پس از آن دیدار با انتقاد خبرنگاران در میکسدزون مواجه شد، اما آن بازیکن اعلام کرد که ترک‌ها دوستان من هستند. بعد از آن اتفاق هم علی‌اف در صفحه فیس بوک خود نوشت “نمی‌خواهم کشور ما در اروپا با چنین آدم‌های غیر نرمال و احمقی که نمی‌توانند خودشان را کنترل کنند شناخته شود.”

این خبرنگار پس از آن در فیس بوک صحبت‌های دیگری نیز انجام داد. او گفت که با حسین‌اف تماس گرفته است و از قول حسین‌اف نوشت “حرکتی که من انجام دادم، همراه با بی احترامی نبود اما باید تاکید کنم بین ترکیه و آذربایجان دوستی زیادی برقرار است.” به‌ هر‌ حال علی‌اف به خبرگزاری توران گفت که بسیاری از اعضای خانواده‌ حسین‌اف با او تماس گرفته‌اند.
پس از مدتی علی‌اف در حمله مخالفان صحبت‌هایش مورد ضرب و شتم قرار گرفت و با استخوان‌های شکسته در بیمارستان بستری شد و در اثر جراحات وارده جانش را از دست داد.

انتهای خبر