حادثه تروریستی در ماکو/ جزئیات حمله گروه‌های تروریستی به پاسگاه انتظامی ماکو

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس، جزئیات حمله گروه‌های تروریستی به پایگاه انتظامی منطقه ماکو – شوط را تشریح کرد. به گزارش اعتدال پرس، محمد علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله نافرجام گروه‌های تروریستی به یکی از پایگاه‌های انتظامی جاده ماکو – شوط، گفت: بر اساس اطلاعات واصله، […]

image_pdfimage_print
نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس، جزئیات حمله گروه‌های تروریستی به پایگاه انتظامی منطقه ماکو – شوط را تشریح کرد.

به گزارش اعتدال پرس، محمد علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله نافرجام گروه‌های تروریستی به یکی از پایگاه‌های انتظامی جاده ماکو – شوط، گفت: بر اساس اطلاعات واصله، تروریست‌ها شبکه گذشته یکی از پاسگاه‌های این منطقه را مورد حمله قرار داده و به سمت آن تیراندازی کردند، که خوشبختانه با حمله هیچ تلفات جانی در برنداشته و خسارت جزئی به پاسگاه وارد شده است.

نماینده مردم ماکو و چالداران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هنوز هیچ گروه تروریستی مسئولیت حمله به پایگاه نیروی انتظامی ماکو را بر عهده نگرفته است، افزود: دستگاه‌های امنیتی و انتظامی پیگیر این پرونده بوده و قطعا در آینده‌ای نزدیک عاملان آن به سزای اعمال خود می‌رسند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در طی هفته گذشته در یکی از شهرهای آذربایجان غربی، نیروهای انتظامی و امنیتی ضربات مهلکی به گروهک‌های تروریستی وارد کرده‌اند و به نظر می‌رسد که این اقدام کور و نافرجام تروریستی در پاسخ به موفقیت‌های نیروی‌ها ما بوده است.

علی‌پور درباره نقش گروهک تروریستی پژاک در حمله به پاسگاه ماکو، تصریح کرد: هنوز عاملان و وابستگان این اقدام مشخص نیست و به نظر من در شرایط کنونی گروه‌هایی مانند پژاک و پ.ک.ک در خارج از مرزها درگیر مبارزه با دولت ترکیه هستند و احتمال مشارکت آن‌ها در این عملیات پایین است.

انتهای خبر